2021 birželio 28

V. Čeburinas: „Problemų su nusiteikimu nebuvo“


„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po ketvirtos iš eilės komandos pergalės laiko patekintas žaidėjų nusiteiki, o gynėjas Djibril Diaw – išsaugotais „sausais“ vartais.

„Žalgiris“ rezultatu 2:0 pranoko A lygos autsaiderį „Nevėžį“ ir įtvirtino pirmą vietą lentelėje. Žalgiriečių pranašumas šiose rungtynėse nepaliko abejonių.

„Prieš rungtynes kalbėjome apie galimą atsipalaidavimą: psichologija gali būti klastinga. Manau, jog problemų nebuvo. Komanda nuo pirmų minučių buvo užsidegusi. Turėjo tikrai daug progų kėlinio eigoje. Kai kur varžovus gelbėjo gerai sužaidęs vartininkas. Galbūt ir mes nebuvome geriausi užbaigiamojoje stadijoje. Tačiau komanda sužaidė geras rungtynes. Varžovas neužsidarė ir prie 0:2, bandė kontratakuoti, bandė kurti progas, eiti prie mūsų baudos aikštelės Tačiau šiandien Žalgiris žaidė taip, kad kontroliavo situaciją“, – reziumavo dvikovą V. Čeburinas.

„Mums tai buvo sunkios rungtynės. Svarbios dėl turnyro lentelės situacijos. Atlikome darbą gerai“, – vertino D. Diaw.

Žalgiriečiai šiose rungtynėse galėjo įmušti ir daugiau įvarčių, bet nepasinaudojo progomis: „Toks futbolas, visuomet yra ties kuo dirbti, į ką atkreipti dėmesį.  Kai kur reikia individualiai padirbėti su žaidėjais. Progas kuria visa komanda, užbaigti reikia vienam. Reikia sėkmės, geros pozicijos ar meistriško išpildymo. Visuomet yra ties kuo epizodų ties kuo dirbti, ką tobulinti.“

„Svarbiausia, kad sukūrėme progų. Turime strategiją atakuoti, svarbu tai atlikti gerai“, – kalbėjo gynėjas D. Diaw.

Per paskutines ketverias laimėtas rungtynes žalgiriečiai nepraleido įvarčių.

„Tai svarbu visai komandai. Tai duoda pasitikėjimo visai komandai kad tai darome, galime, ir darysime. „Sausi“ vartai yra labai svarbu“, – tikino treneris.

„Visuomet džiaugiuosi, kaip gynėjas, kad nepraleidžiame įvarčių. Tai komandinis darbas“, – kalbėjo gynėjas.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais liepos 2 d. Vilniuje su „Riteriais“.

 

Video