Abonementas

2022 m. abonementų rezervacija vyko iki 2022 m. kovo 31 d.

Partneriai

Abonementas suteikia nuolaidą „Žalgirio“ partnerių prekėms ir/ar paslaugoms:
10% nuolaida viskam Vilniaus „Sportland“ parduotuvėse (nuolaidos nesumuojamos ir taikomos nuo pradinių kainų) pateikus abonementą kasoje.

Galiojimas

Abonementas skirtas 1 asmeniui ir galioja FK „Žalgiris“ rengiamose 2022 metų sezono namų rungtynėse A lygoje ir LFF taurės turnyre.

Abonementas negalioja UEFA turnyrų (Čempionų, Europos, Konferencijų lygos) rungtynėse ir LFF organizuojamose rungtynėse – taurės finale ir Supertaurės rungtynėse.

Abonementų savininkai taip pat galės su 30% nuolaida įsigyti bilietus į 2022/2023 sezono UEFA taurių turnyrų namų rungtynes bei turėti išskirtinę privilegiją – pirmiesiems išsirinkti norimas vietas stadione dar iki prasidedant viešai prekybai. Taip pat abonemento savininkas turės galimybę už standartinę kainą įsigyti iki trijų papildomų bilietų greta savo draugams ar šeimos nariams.

Abonementas negarantuoja, jog jos savininkas pateks į rungtynes, jei jose bus taikomi žiūrovų skaičiaus ar pan. ribojimai, nustatyti su COVID-19 pandemijos valdymu susijusiais LR Vyriausybės nutarimais, pagal juos priimtomis LFF taisyklėmis ir/ar FK „Žalgiris“ nustatyta tvarka. Klubas pasilieka teisę tvarką koreguoti ir nustatyti prioritetus priklausomai nuo esamų taisyklių ir aplinkybių.

Kortelės savininkas privalo laikytis LR Vyriausybės ir kitų nutarimų, esant reikalui pateikti reikalingus dokumentus (pvz. galimybių pasą, asmens dokumentą).

Naujausia ir detalesnė informacija apie patekimo į artimiausias rungtynes tvarką pateikiama FK „Žalgiris“ interneto svetainėje www.fkzalgiris.lt (skiltyje „Žiūrovams“ – „Tvarka“).