Abonementas

Abonementų rezervacija vyko iki 2023 m. kovo 31 d.

Abonemento kortelę galima atsiimti prekybos centro OZAS parduotuvėje „Sportland“ (Ozo g. 18, Vilnius).

Partneriai

Abonementas suteikia nuolaidą „Žalgirio“ partnerių prekėms ir/ar paslaugoms:
10% nuolaida viskam Vilniaus „Sportland“ parduotuvėse (nuolaidos nesumuojamos ir taikomos nuo pradinių kainų) pateikus abonementą kasoje.

Galiojimas

Abonementas skirtas 1 asmeniui ir galioja FK „Žalgiris“ rengiamose 2023 metų sezono namų rungtynėse A lygoje ir LFF taurės turnyre.

Abonementas negalioja UEFA turnyrų rungtynėse ir LFF organizuojamose rungtynėse (LFF taurės finalo ir LFF Supertaurės rungtynėse).

Abonementų savininkai taip pat galės pirmieji ir su nuolaida įsigyti bilietą į 2023/2024 m. sezono UEFA taurių turnyrų namų rungtynes. Išankstinės prekybos metu abonemento savininkas turės galimybę įsigyti bilietus prieš jiems pasirodant viešoje prekyboje. Išankstinės ir viešos prekybos metu abonemento savininkas galės įsigyti 1 bilietą su 30 proc. nuolaida ir papildomai įsigyti iki 3 bilietų už standartinę bilieto kainą.

Abonementas taip pat gali suteikti nuolaidą „Žalgirio“ partnerių prekėms ir/ar paslaugoms. Informacija apie tai skelbiama FK „Žalgiris“ interneto svetainėje www.fkzalgiris.lt (skiltyje „Žiūrovams“ – „Abonementas“).

Pinigai už abonementą negrąžinami nepriklausomai nuo FK „Žalgiris“ namų rungtynių 2023/2024 m. sezone kiekio, rungtynių vietos, bilietų į rungtynes kainos, bilietų į rungtynes neprekiavimo, ir/ar nuo to, ar abonementą įsigijęs asmuo turėjo galimybę dalyvauti/dalyvavo minėtose rungtynėse.

Abonementas negarantuoja, jog jo savininkas pateks į rungtynes, jei jose bus taikomi žiūrovų skaičiaus ar pan. ribojimai, (pvz. nustatyti LFF, lygos ar vyriausybinių institucijų nutarimais), jei abonemento savininkas nesilaikys šių nutarimų ir/ar FK „Žalgiris“ nustatytos dalyvavimo rungtynėse tvarkos.

Naujausia ir detalesnė informacija apie patekimo į artimiausias rungtynes tvarką pateikiama FK „Žalgiris“ interneto svetainėje www.fkzalgiris.lt (skiltyje „Žiūrovams“ – „Tvarka“).