Abonementas

Įsigyk „Žalgirio“ abonementus 2024 metų sezonui – būk naujų pergalių dalimi!

Įsigijimas ir atsiėmimas

Abonementus galima rezervuoti perkant Bilietai.lt svetainėje 

Abonemento kortelę bus galima atsiimti prekybos centro OZAS parduotuvėje „Sportland“ (Ozo g. 18, Vilnius) nuo 2023 m. gruodžio 20 d.

Galiojimas

Abonementas skirtas 1 asmeniui ir galioja FK „Žalgiris“ rengiamose 2024 metų sezono namų rungtynėse A lygoje ir LFF taurės turnyre.

Abonementas negalioja UEFA turnyrų rungtynėse ir LFF organizuojamose rungtynėse (LFF taurės finalo ir LFF Supertaurės rungtynėse).

Abonementų savininkai taip pat galės pirmieji ir su nuolaida įsigyti bilietą į 2024/2025 m. sezono UEFA Konferencijų lygos namų rungtynes. Išankstinės prekybos metu abonemento savininkas turės galimybę įsigyti bilietus prieš jiems pasirodant viešoje prekyboje. Išankstinės ir viešos prekybos metu abonemento savininkas galės įsigyti 1 bilietą su 30 proc. nuolaida ir papildomai įsigyti iki 3 bilietų už standartinę bilieto kainą.

Pinigai už abonementą negrąžinami nepriklausomai nuo FK „Žalgiris“ namų rungtynių 2024/2025 m. sezone kiekio, rungtynių vietos, bilietų į rungtynes kainos, bilietų į rungtynes neprekiavimo, ir/ar nuo to, ar abonementą įsigijęs asmuo turėjo galimybę dalyvauti/dalyvavo minėtose rungtynėse.

Abonementas negarantuoja, jog jo savininkas pateks į rungtynes, jei jose bus taikomi žiūrovų skaičiaus ar pan. ribojimai, (pvz. nustatyti LFF, lygos ar vyriausybinių institucijų nutarimais), jei abonemento savininkas nesilaikys šių nutarimų ir/ar FK „Žalgiris“ nustatytos dalyvavimo rungtynėse tvarkos.

Naujausia ir detalesnė informacija apie patekimo į artimiausias rungtynes tvarką pateikiama FK „Žalgiris“ interneto svetainėje www.fkzalgiris.lt (skiltyje „Žiūrovams“ – „Tvarka“).