Tvarka stadione

Stadione draudžiama: rūkyti, atsinešti savo gėrimus, maistą, ginklus, aštrius daiktus, pirotechnikos gaminius, atsivesti gyvūnus, įžengti į futbolo aikštę.

Žiūrovai turi užimti biliete nurodytas individualias sėdimas vietas, nestovėti ar kitaip neužimti praėjimų.

Prašome žiūrovų gerbti rungtynių dalyvius, kitus žiūrovus, bendrąją viešąją tvarką.

Nusižengusius žiūrovus apsaugos darbuotojai gali išprašyti iš stadiono. Įeinant į stadioną žiūrovai bus patikrinami apsaugos darbuotojų.

Atsižvelgiant į COVID -19 rekomenduojama:

  • Vyresniems asmenims, ypač uždarose erdvėse, kai nėra išlaikomas bent 1 m atstumas, dėvėti medicinines kaukes arba respiratorius FFP2 / FFP3.
  • Nevykti į rungtynes jei pasireiškia viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.). Jei tokie požymiai pasireiškia būnant stadione, nedelsiant palikti varžybų vietą.
  • Laikytis tinkamos rankų higienos ir dezinfekcijos (plauti rankas šiltu tekančiu vandeniu ir skystu muilu ar dezinfekuoti jas specialiomis rankų dezinfekcinėmis priemonėmis, tai daryti kuo dažniau; vengti kontakto su kitų žmonių liečiamais daiktais)
  • Laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo (kosint ir čiaudint užsidengti burną ar nosį, kosėti ar čiaudėti į nosinę ar į drabužius, kurie nekontaktuos su atvira ranka, nekosėti ir nečiaudėti arti kitų žmonių).