2021 liepos 28

K. Uzėla: „Tokiose rungtynėse kažkada padavinėjau kamuolį, dabar mėgavausi žaidimu“


„Žalgirio“ saugas Karolis Uzėla ir gynėjas Djibrilis Diaw po nesėkmės Čempionų lygos rungtynėse su „Ferencvaros“ kalbėjo apie apmaudą dėl rezultato ir pozityvius dalykus žaidime.

„Žalgiriui“ nepavyko ir antrą kartą prilygti „Ferencvaros“ komandai – pralaimėta rezultatu 1:3, tačiau sukurtų progų ir atakų atžvilgiu vilniečiai varžovams šį kartą nenusileido.

„Jau pirmųjų rungtynių metu supratome ir grįžę į Lietuvą kalbėjome kad galime žaisti, mokame žaisti futbolą ant žemės su tokiu varžovu. Pajautėme, kad galėjome kažką išspausti iš šios dvikovos. Žinoma, po pralaimėtų rungtynių yra nusivylimas, negali džiaugtis pralaimėjęs. Tačiau žygis dar nesibaigė. Tikimės patekti į grupių etapą. Turime pasiimti iš šių rungtynių viskas kas pozityvu. Pirmas kėlinys buvo geras, tokią komandą buvome prispaudę prie jų pačių vartų. Turime pozityvius dalykus pasiimti, negatyvius treniruočių procese panaikinti ir žiūrėti į priekį“, – kalbėjo K. Uzėla.

Paguodos įvartį rungtynių pabaigoje „Žalgiriui“ pelnė D. Diaw. Jis, kaip ir K. Uzėla, pirmąsias rungtynes praleido dėl diskvalifikacijų.

„Žinoma, esame nusivylę, nes pralaimėjome rungtynes. Apmaudu, nes rungtynes pradėjome gerai. Pora kontratakų ir jie įmušė įvartį. Po to buvo sunku sugrįžti į kovą. Stengėmės atiduoti viską ką galime. Manau, kad vykdėme tai ką treneris sakė. Tačiau jiems pasisekė kontratakoje, o mes nepasinaudojome progomis. Žinojome, kad jie gerai kontratakuoja, bet nepavyko to sustabdyti. Turime tai ištaisyti kitam kartui“, – teigė D. Diaw.

K. Uzėla pirmą kartą žaidė UEFA taurių rungtynes „Žalgirio“ startinėje sudėtyje. Vilniuje, „Žalgiriečio“ akademijoje užaugusiam futbolininkui tai buvo mažos svajonės išsipildymas.

„Kažkada pats padavinėjau kamuolį tokiose rungtynėse. Visada svajojau būti pagrindinės komandos dalimi. Emocijos didelės, šeima šalia, savi aistruoliai, stadionas kuriame užaugau. Mėgavausi kiekviena minute. Gaila nepavyko laimėti, bet kitą savaitę turime Europos lygos rungtynes ir tikiuosi ten pavyks pasiekti ką svajojau“, – sakė K. Uzėla.

„Žalgirio“ rungtynės Europos lygoje vyks rugpjūčio 5 – 12 dienomis. Antrasis susitikimas vyks Vilniuje. Varžovu bus „Ludogorets“ (Bulgarija) ir „Mura“ poroje pralaimėjusi ekipa.

Video