2021 lapkričio 19

I. Tatomirovičius: „Reikalai dar nebaigti“


Pergalė – ir titulas kišenėje, lygiosios arba nesėkmė – reikalus reikės atidėti paskutiniams dviem turams. Taip „Žalgiris“ pasitinka artėjančias rungtynes su  „Kauno Žalgiriu“.

Įveikę kauniečius vilniečiai taptų nebepavejami Marijampolės „Sūduvai“, prieš kurią turi penkių taškų pranašumą.

Solidi persvara suteikia „Žalgiriui“ gerus šansus, tačiau gynėjas Ivanas Tatomirovičius pabrėžė, kad darbas toli gražu nebaigtas: „Nemanome, kad reikalai baigti. Reikalai bus baigti kai nuskambės paskutinių rungtynių švilpukas ir sužaisime likusias trejas rungtynes.“

Artėjanti akistata lengvo pasivaikščiojimo nežada. Šį sezoną „Žalgiris“ „sausu“ rezultatu įveikė varžovus svečiuose (2:0 ir 1:0), o namuose pirmavo, bet rungtynių pabaigoje išleido persvarą iš rankų (2:2).

„Kauno Žalgiriui“ šį kartą taškų taip pat reikia norint užsitikrinti trečiąją poziciją ir bronzos medalius

„Žaisti prieš komandą kuri dėl kažko dar kovoja yra įdomu, bet mūsų tikslas didesnis. Jie kovoja dėl trečios vietos, mes dėl pirmos, mūsų pasiekimas gali įeiti į istoriją. Mūsų noras laimėti turi būti didesnis“, – tikino I. Tatomirovičius.

Jam gali tekti svarbi užduotis gynyboje pakeisti komandos draugą, nes dėl geltonų kortelių rungtynes bus priverstas praleisti Nemanja Ljubisavljevičius.

Nors gynybos grandyje žalgiriečiams pastaruoju metu kyla problemų, puolime yra kitaip. Šį sezoną A lygos rungtynėse namuose „Žalgiris“ dar namuose nėra nepelnęs įvarčio. Įskaitant praėjusius metus žalgiriečiai turi jau 29 rezultatyvių rungtynių savo aikštėje seriją.

Tiesa, įvarčiai ne visuomet atnešdavo taškų – pergales pavyksta skinti tik pastarąjį mėnesį

„Turėjome daug naujų žaidėjų ir sezono metu neišvengėme bangavimo. Vis dėlto sezono pabaigoje galime pastebėti, jog tampame vienu kūnu. Labai džiaugiuosi, jog visi surado savo vietas ir tapome stipria komanda, kuri žino ko nori. Tai turėtų būti geras pagrindas kitam sezonui“, – teigė I. Tatomirovičius.

Sukaupti jėgas lemiamai sezono daliai jis ir kiti žalgiriečiai turėjo laiko – tam padėjo savaitę trukusi rungtynių pertrauka.

„Sezono pabaigoje tokios pertraukos naudingos, padeda atsigauti po ilgo sezono ir daug sužaistų rungtynių. Visuomet gerai turėti 2-3 laisvas dienas pailsėti, atsigauti prieš sezono finišą“, – kalbėjo serbas.

„Žalgirio“ ir „Kauno Žalgirio“ akistata vyks lapkričio 19 d. Vilniuje, LFF stadione nuo 18 val. Bilietus į rungtynes platina „Bilietai.lt“. Rungtynes tiesiogiai transliuos TV6 televizija.

 

 

Video