2022 gruodžio 27

Komandoje nebeliks tris sezonus žaidusio I. Tatomirovičiaus


Po trijų sezonų Vilniuje išsiskyrė gynėjo Ivano Tatomirovičiaus ir „Žalgirio“ keliai – kitą sezoną jis komandoje neberungtyniaus.

33 metų legionierius iš Serbijos Vilniaus ekipai atstovavo nuo 2020 metų pradžios.

Sostinėje I. Tatomirovičius iškovojo gausybė titulų – 3 kartus tapo Lietuvos čempionu, 2 kartus laimėjo taurę, o kartą – Supertaurę.

Šį sezoną legionierius iš Serbijos kartu su komanda pirmą kartą nužengė į UEFA taurės turnyrų grupių etapą.

Iš viso serbas per tris sezonus sužaidė 75 rungtynes „Žalgiryje“.

Sėkmingiausias asmeniškai serbui buvo pirmasis sezonas, kuomet čempionate jis sužaidė 18 iš 20 rungtynių, įmušė 3 įvarčius.

Pernai I. Tatomirovičius lygoje žaidė 28 rungtynes, iš jų 10 po keitimo, o šį sezoną čempionate turėjo labiau atsarginio vaidmenį pasirodė 12 kartų.

Dėl savo lyderio savybių bei patirties I. Tatomirovičius buvo vienu iš komandos vicekapitonų, ne kartą aikštėje atliko ir kapitono pareigas.

„Noriu padėkoti žaliai baltų bendruomenei. Pastaruosius tris metus gyniau „Žalgirio“ spalvas ir Vilniuje jaučiausi kaip namuose. Dėkoju aistruoliams, ypač „Pietų IV“, mūsų medicinos personalui, ofisui, komandos administratoriams. Ir žinoma labiausiai ačiū mano komandos draugams, su kuriais išgyvenome gerus ir blogus momentus. Gerų buvo tikrai daugiau! Atėjo laikas pasakyti ate. Sėkmės visiems linkiu iš visos širdies“, – atsisveikindamas rašė futbolininkas.

FK „Žalgiris“ dėkoja I. Tatomirovičiui už lyderystę tiek aikštėje, tiek už jos ribų per vieną sėkmingiausių klubo istorijos periodų ir linki sėkmės ateityje.