2022 sausio 3

I. Tatomirovičius toliau atstovaus „Žalgiriui“


Dukart su „Žalgiriu“ A lygos čempionu tapęs Ivanas Tatomirovičius sieks ir trečiojo titulo iš eilės: Vilniaus klubas ir vienas iš labiausiai patyrusių komandos žaidėjų sutarė dėl kontrakto pratęsimo.

„Kaip ir esu minėjęs, būčiau nieko prieš „Žalgiryje“ ir pabaigti karjerą. Man patinka šiame klube, nes visuomet – kiekvieną sezoną, kiekvieną dieną – siekiame aukščiausių tikslų. Toks mentalitetas man labiausiai tinka, – teigė I. Tatomirovičius – Sutarėme dar dėl dvejų metų ir tuo labiau džiaugiuosi ir aš, ir visa mano šeima. Kartu su klubu turime tokius pačius tikslus ir tai svarbiausia. Tikiuosi, kad kitas sezonas bus dar geresnis nei praėjęs.“

32 metų I. Tatomirovičius į Lietuvą atvyko prieš startuojant 2020 metų sezonui. Pirmaisiais metais jis A lygoje sužaidė 18 iš 20 rungtynių, įmušė tris įvarčius, padėjo „Žalgiriui“ susigrąžinti čempionų vardus.

Gynėjo sėkmingas žaidimas neliko nepastebėtas – jis buvo išrinktas į simbolinę A lygos vienuolikę.

2021 metų sezone serbas buvo išrinktas komandos vicekapitonu, bet rečiau žaidė startinėje sudėtyje ir pagal praleistas minutes aikštėje buvo dvyliktas komandoje. Jis sužaidė 28 rungtynėse A lygoje ir iš viso 34 kartus per visus turnyrus.

Kitame sezone „Žalgirio“ laukia 75 metų sukaktis. Ištikimiausi aistruoliai jau gali ruoštis 2022 metų sezonui: abonementai rezervuojami internetu Bilietai.lt svetainėje.