2023 birželio 6

„Žalgiris“ ir „Žalia giria“ pratęsė bendradarbiavimą


Vandens gamykla „Žalia Giria“ ir daugkartinis Lietuvos futbolo čempionas „Žalgiris“ pratęsė bendradarbiavimo sutartį – vanduo „Žalia Giria“ dar vienerius metus bus pagrindinis futbolo klubo vanduo. Futbolo klubas „Žalgiris“ ir „Žalia Giria“ bendradarbiauja jau daugiau nei 10 metų.

„Nuo pat partnerystės pradžios su „Žalia Giria“ puikiai vieni kitus suprantame. Juk aukščiausių rezultatų siekiantiems sportininkams rezultatą gali nulemti ir iš pažiūros paprasti dalykai. Vienas jų – kokybiškas vanduo. Todėl tikime, kad ilgus metus trunkantis bendradarbiavimas ir toliau bus toks pats sėkmingas bei prisidės tiek prie futbolo klubo, tiek prie mūsų partnerių augimo“, – sakė FK „Žalgiris“ direktorė Vilma Venslovaitienė

„Žalia Giria“ – visoje Lietuvoje atpažįstamas ir mylimas prekės ženklas. Per paskutinius dvejus metus jis ne tik atsinaujino, bet jam nesvetimos ir tvarumo idėjos – 15-a procentų sumažintas 0,5-1,5 litro vandens buteliuose naudojamas plastiko kiekis, o pačioje butelių bei etikečių gamyboje pradėta naudoti 30 procentų perdirbto plastiko , taip pat vanduo išpilstomas naudojant saulės energiją. Jau dabar 0,5- 1.5 litro buteliams naudojami bespalviai plastikiniai kamšteliai. Bespalvis plastikas yra perdirbamas žymiai lengviau ir yra draugiškesnis aplinkai nei spalvotas.

„Džiaugiamės, kad Lietuvos futbolo čempionai troškulį malšins gerdami vandenį „Žalia Giria“. Mūsų bendradarbiavimas parodo, kad Žalgiriečiai vertina mūsų produkciją“, – sakė UAB „Gelsva“ vadovė p. Aurelija Gumbrevičienė.

2001 m. veiklą pradėjusi vandens gamykla „Žalia Giria“ vartotojams per metus pristato apie 50 milijonų litrų vandens. Vandens produkciją sudaro iš 200 m. gylio gręžinio išgaunamas žemos mineralizacijos ir nekintančios cheminės sudėties vanduo, kuris išpilstomas į įvairaus dydžio butelius nuo mažiausių 0,5 L buteliukų iki didžiausių – vartotojų namuose bei biuruose pamėgtų 19 L keičiamų vandens butelių.