2021 rugsėjo 18

„Žalgiris B“ neleido panevėžiečiams priartėti

LFF Pirmos lygoje Vilniaus „Žalgiris B“ komanda sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Panevėžiu B“.

21-ą minutę Vilius Piliukaitis realizavo 11 metrų baudinį, išvesdamas žalgiriečius į priekį, bet dar iki pertraukos rezultatas tapo lygus.

34-ą minutę pasižymėjo „Panevėžys B“ legionierius Matheus Bissi Da Silva.

„Žalgiris B“ ir „Panevėžys B“ yra turnyrinės lentelės kaimynai. Trečioje vietoje esantys žalgiriečiai įsirašė 42 tašką ir išsaugojo 4 taškų persvarą prieš panevėžiečius.

„Žalgiris B“ sudėtis: Dovas Elzbergas (GK), Danielius Zybartas (83 min. Nojus Semionovas), Nojus Stankevičius, Romualdas Jansonas (75 min. Ugnius Tulaba), Tomas Bakšys, Vilius Piliukaitis (64 min. Dariuš Stankevičius), Džiugas Aleksa, Kajus Bička (76 min. Aleksas Genys), Klaidas Bička, Ervinas Vilkaitis, Gabrielis Nikonovas.