2024 vasario 19

Žalgirio E-taurės turnyro starte – ir žinomas atlikėjas


Startavo trečiasis „Žalgirio E-taurės“ sezonas. Po pirmojo atrankos turnyro paaiškėjo pirmieji aštuoni finalo dalyviai.

Į EAFC 24 žaidimo kovas sporto bare „O‘Learys“ susirinko beveik pusę šimto dalyvių. Juos papildė būrys žiūrovų, kurie palaikė sau artimus žaidėjus, o taip pat galiojo laiką praleisti „Red Bull“ laisvalaikio zonoje.

Tarp dalyvių buvo ir žinomas muzikos atlikėjas grupės „Baltasis kiras“ vokalistas Tautvydas.

„Labai smagi iniciatyva. Smagu, kad „Žalgiris“ organizuoja tokius renginius ir populiarina šį sportą ir e-sportą. Atmosfera labai gera. Su visais varžovais geras, šiltas, kolegiškas santykis. Gražus, draugiškas konkurencingumas. Įspūdžiai tikrai ypatingi“, – kalbėjo Tautvydas.

Prie žaidimų pulto jam sekėsi gana gerai – jis įveikė grupių etapą ir kartu su dar 23 dalyviais pateko į atkrintamąsias varžybas.

Jose geriausiai pasirodė „Tomce“, „Mike“, „Bobinho_10“ FK „TUZ“, „Klim“ ir „Gloryboy“, o po papildomos kovos į finalą taip pat pateko „Almazikbro“ ir „M4tukas“.

Antrasis atrankos turnyras numatytas kovo 2 d., o finalas – kovo 24 d.

Visi dalyviai gaus kvietimus į „Žalgirio“ rungtynes, o finalinio etapo dalyvių laukia „Žalgirio“ ir pagrindinio turnyro partnerio „Elektronikos taškas“ prizai.

Registracija antrajam pusfinaliui vyksta internetu fkzalgiris.lt/etaure

Varžybų partneris – Vilniaus miesto savivaldybė. Futbolo klubo „Žalgiris“ projektas „Futbolo klubo „Žalgiris” aukštų sporto rezultatų ir bendruomenės puoselėjimas, išsaugant tradicijas ir vertybes“ bendrai finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės aukšto meistriškumo projektų fondo lėšomis.

Video