2023 kovo 28

„Žalgirio E-taurės“ turnyre baigėsi atrankos varžybos


2023 metų „Žalgirio“ E-taurės varžybose baigėsi pirmasis etapas – po kelias savaites trukusių atrankos etapo kovų paaiškėjo pusfinalio dalyviai.

Antrą sezoną rengiamose virtualaus futbolo žaidimo FIFA 1 x 1 varžybose šiemet buvo dalyvauti lengviau – į kovas galėjo įsitraukti žaidėjai iš bet kurios vietos, nes atrankos etapo rungtynės buvo žaidžiamos per nuotolį internetu.

Turnyrui užsiregistravo 150 žaidėjų, tarp kurių buvo ne tik vilniečiai, bet ir Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Alytaus, Marijampolės, kitų Lietuvos miestų ir užsienyje gyvenantys futbolo mėgėjai.

Jie buvo atsitiktine tvarka suskirstyti į 25 grupes po 6 ir sužaidė po 2 rungtynes tarpusavyje. Po du geriausius kiekvienos grupės žaidėjus iškovojo teisę varžytis pusfinalyje.

Visas 10 pergalių iškovojo 8 žaidėjai: „zymantinhoJR“, „Tashkutis“, „Augustinas3“, „Radze_“, „Rolkaaaa91“, „MaterialEnd54“, „ValdasVT“, ir „moroz_16“.

Vienoje grupėje patekimą į kitą etapą lėmė tarpusavio rungtynės – „LynceLTU“ surinko vienodai taškų su varžovu, bet jį abu kartus įveikė.

Dvejose grupėse pirmąją vietą nulėmė tik įvarčių santykis – „Anabeleonfire“ ir „Jokubasltu“ su pagrindiniais konkurentais surinko vienodai taškų, pasidalino po pergalę tarpusavyje, bet pelnė daugiau įvarčių.

Pusfinalio etape varžysis iki 50 dalyvių, jie rungtyniaus gyvai. Pusfinalio turnyras numatytas balandžio 15 d. sporto bare „O‘Learys“ Vilniuje.

Visi E-taurės dalyviai pakviesti į „Žalgirio“ rungtynes stadione, o finalinio etapo dalyvių laukia ir kiti „Žalgirio“ partnerių prizai.

Varžybų partneris – Vilniaus miesto savivaldybė. Futbolo klubo „Žalgiris“ projektas „Futbolo klubo „Žalgiris” aukštų sporto rezultatų ir bendruomenės puoselėjimas, išsaugant tradicijas ir vertybes“ bendrai finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės aukšto meistriškumo projektų fondo lėšomis.

Rezultatai (Group stage):