2023 gegužės 15

Y. Karashima: „Mūsų planas pavyko“


Šeštą pergalę iš eilės čempionate iškovojusio „Žalgirio“ treneris ir žaidėjai akcentavo pavykusį žaidimo planą.

„Žalgiris“ namuose 2:1 įveikė „Kauno Žalgirio“ ekipą. Rungtynių pradžioje kauniečiai įsimušė į savo vartus, antrajame kėlinyje antrą įvartį vilniečiams pelnė Mathias Oyewusi, o pabaigoje atsilikimą nuo 11 metrų žymos sušvelnino Edvinas Girdvainis.

„Nuo pirmųjų minučių buvome labai aktyvūs. Žaidėme pagal savo planą. Tai ką kalbėjome, kam ruošėmės. Šaunuoliai Žalgirio žaidėjai. Jie daug atliko tikrai gerai, sukūrė daug progų. Per pertrauką akcentavau, kad progas reikia realizuoti. Neįmuši – nelaimėsi. Geros rungtynės, geras atsidavimas. Bravo Žalgirio komandai“, – kalbėjo Vladimiras Čeburinas.

„Rungtynės buvo tikrai nelengvos, bet pasiekėme norimą rezultatą. Pagyrimai komandai už sunkų darbą. Esame geroje būklėje. Po truputį įgauname pasitikėjimo, pasiekiame rezultatus“, – po dvikovos kalbėjo Mathias Oyewusi.

Septintas rungtynes iš eilės starto sudėtyje žaidęs Yukiyoshi Karashima pripažino, kad įvartis pradžioje leido vilniečiams žaisti užtikrinčiau. „Rungtynės buvo sunkios, varžovai turi gerų žaidėjų. Mes įmušėme, tik pabaigoje praleidome. Tačiau gerai, kad laimėjome. Po įvarčio įgavome pasitikėjimo, gerai valdėme kamuolį. Visada įmušus anksčiau galima žaisti ramiau. Su didesniu pasitikėjimu“, – kalbėjo japonas.

Paklaustas, ar komandos žaidime jau atsirado stabilumas, V. Čeburinas atsakė: „Tai kad yra pergalė labai gerai, džiugina. Tačiau yra ties kuo dirbti, daug dalykų. Stengiamės viską žingsnis po žingsnio gerinti. Rungtynės po rungtynių. Džiugina kad atsiranda susižaidimas, tarpusavio ryšiai. Nelabai gerai kad praleidome įvartį. Baudinį praleidome pačioje rungtynių pabaigoje. Visko pasitaiko.“

Nors rungtynėse didesnę kamuolio kontrolę turėjo svečiai, „Žalgiris“ puolime žaidė aštriau. Anot Y. Karashimos, komandos taktinis planas pasiteisino: „Anksčiau daugiausiai aukštai spausdavome. Šį kartą treneris suplanavo žaisti kitaip. Daugiau atsitraukti į savo pusę. Toks buvo mūsų planas ir manau gerai pavyko.“

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais gegužės 20 d. Marijampolėje, o gegužės 28 d. laukia akistata namuose prieš „Panevėžį“.