2021 spalio 3

Varžovų treneris gyrė „Žalgirio“ jaunimą: „Įspraudė mus į kampą“


„Labai gerais žodžiais noriu atsiliepti apie „Žalgirį B“. Pirmajame kėlinyje mus visiškai įspraudė į kampą. Greitai perdavinėjo kamuolį, mes niekur nespėjome“, – po Pirmos lygos rungtynių LFF stadione kalbėjo „Jonavos“ treneris Eisvinas Utyra.

Vilniaus „Žalgiris B“ pralaimėjo čempionato lyderei „Jonavos“ ekipai, nors po pirmojo kėlinio pirmavo 1:0. Po pertraukos svečiai per 11 minučių pelnė du įvarčius ir laimėjo rungtynes 2:1.

E. Utyra kalbėjo, kad per pertrauką jo žaidėjai „gavo velnių“, todėl į aikštę grįžo žymiai kovingiau nusiteikę. „Pirmajame kėlinyje visus antrus kamuolius pralošėme, bet antrajame viską susirinkome, tvirčiau dvikovose atstovėjome, ir atėjo rezultatas“, – sakė E.Utyra.

„Žalgiris B“ strategas Žydrūnas Grudzinskas pripažino, kad žalgiriečiams emociškai buvo sunku žaisti po savaitės pradžioje vykusių UEFA jaunimo lygos rungtynių.

„Matėme du skirtingus kėlinius – pirmajame kėlinyje žaidėme, turėjome progų, pelnėme įvartį, bet komandos judėjime jautėsi, kad dar likęs nuovargis nuo rungtynių su Haifos „Maccabi“. Galbūt ne kiek fizinis, bet emocinis. Jautėsi, kad vyrukai kiek išsisėmę yra“, – teigė Ž. Grudzinskas.

„Pirmajame kėlinyje iš inercijos dar judėjome, o antrajame ėmėme strigti. Bet žaidėme su lyderiaujančia komanda, ir tikėtis, kad galėsi dominuoti 90 minučių – būtų naivu. Matėme ir gerų atkarpų, bet individualios klaidos lėmė neigiamą rezultatą“.

Treneris pripažino, kad po po dviejų greitai praleistų įvarčių jaunimui buvo sunku atsigauti, bet antroje antro kėlinio pusėje komanda bandė žaisti ir rizikuoti. „Galbūt ir neturėjome šimtaprocentinių progų išgelbėti rungtynes, bet įtampą kėlėme“, – pridūrė Ž. Grudzinskas.

Paklaustas apie įvartį pelniusį Erviną Vilkaitį, treneris auklėtiniui negailėjo gerų žodžių:

„Jo sezonas geras. Tai žaidėjas, kuris auga ir kurio progresas tikrai matosi. Ir klube, ir rinktinėje demonstruoja gerą žaidimą. Manau, kitą sezoną ir A komandos trenerių štabas turėtų atkreipti dėmesį į šį jaunuolį. Pasižymi gera energetika, motorika, gali atlaikyti didelius krūvius. Juolab, pajuto įvarčių mušimo skonį, užbaigimas tapo ramesnis, šaltakraujiškesnis“.

Video