2023 liepos 12

V. Čeburinas: „Vieni kitus jau žinome detaliau“


„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po nulinėmis lygiosiomis pasibaigusių rungtynių su „Struga“ sakė, kad tam tikri dalykai nepavyko taip kaip norėjosi, o vartininkas Edvinas Gertmonas kalbėjo apie neišnaudotas progas.

„Rungtynių pradžioje varžovus išgelbėjo vartininkas. Bandėme padaryti spaudimą ir iš kraštų ir per vidurį . Varžovas sėkmingai pasirinko taktiką žaisti vienas prieš vieną. Nedavė mums visiškai užvaldyti vidurio zonos. „Struga“ pirmajame kėlinyje turėjo šansą, Gertmonas ten taip pat mus išgelbėjo. Antrajam kėliniui persigrupavome, išėjome iš vidurio zonos. Kėlinio pradžioje sukūrėme spaudimo. Turėjome išėjimų į baudos aikštelę. Daug dirbome kad patektume į baudos aikštelę, ten kurti pavojų. Keletą tokių momentų sukūrėme. Varžovas pradėjo vienaip, po to perėjo į žaidimą vienas prieš vieną. nesinorėjo žaisti aukštais kamuoliais. Ką norėjome, parodėme antro kėlinio pradžioje. Padarėme keitimų, kuriais norėjome sustiprinti spaudimą. Norėjome neduoti varžovams suprasti ką ruošiame. Dar laukia atsakomosios rungtynės. Vieni kitus jau žinome detaliau. Ruošimės kitoms rungtynėms“, – kalbėjo V. Čeburinas.

„Pavyko apsiginti, nepavyko įmušti. Puolime šiek tiek strigome. Turėjome įmušti, turėjome progų. Nepasinaudojome. Gaila dėl to. Žinome, kad nebus lengvai, bus išvykoje sunkiau. Ten važiuoti su 0:0 ne idealus scenarijus, bet reikės daryti tai ką reikia. Stengsimės ten nulemti rezultatą“, – sakė E. Gertmonas.

 

Paklaustas, ar tai, jog varžovai pastaruoju metu žaidė tik kontrolines rungtynes, apsunkino jų analizę, treneris atsakė: „Daugiausiai analizavome varžovo praėjusio sezono rungtynes. Kontrolinių rungtynių vaizdo įrašų nebuvo. Tik atsiliepimai iš jų varžovų, todėl rėmėmės tuo ką turime. Jie nieko labai daug nepakeitė. Jie pradėjo žaisti su trimis gynėjais ir persigrupavo į žaidimą vienas prieš vieną.“

Komandos žaidimą gynyboje E. Gertmonas jį įvertino teigiamai: „Gynėjai dirbo puikiai. Turbūt nebūna rungtynių, kad varžovai neturėtų šansų. Pavyko apsiginti, išlaikėme nulį. Bandysime tą patį išvykoje.“
Atsakomosios rungtynės numatytos liepos 18 d. Šiaurės Makedonijoje.