2023 gegužės 8

V. Čeburinas: „Varžovai šaunuoliai, dirbo iki galo“


Taurės sezoną nesudėtinga pergale pradėjusio nugalėtojų titulą ginančio „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po rungtynių atidavė pagarbą varžovams.

„Žalgiris“ „Hegelmann LFF taurės“ rungtynėse su Vilniaus AFK komanda 16 minutę jau turėjo keturių įvarčių persvarą, o kėlinį baigė pirmaudamas rezultatu 6:0. Šis rezultatas antrajame kėlinyje nebepasikeitė.

“Įmušėme greitą įvartį. Pirmajame kėlinyje daug valdėme kamuolį. Varžovai šaunuoliai, dirbo iki galo. Išėjo į kontratakas, kėlė ir kampinių. Bravo jiems. Gerbiu tuos žmones. Jie rodo pavyzdį kitiems kad verta užsiimti sportu. Dėkoju varžovams už rungtynes. Už tai kad dirbo, parodė tai ką gali“, – kalbėjo V. Čeburinas.

Pasak jo, komanda buvo nuteikinėjama rimtai ir siekti kuo daugiau įvarčių, tačiau pritrūko kokybiškesnio žaidimo.

„Nuteikinėjau taip, kad nebūtų kažkokio neįvertinimo. Nepaisant to kokios lygos komanda. Žaidėjai gana atsakingai nusiteikė. Antrajame kėlinyje taip pat stengėmės. Nepalikome visko taip, kad jau užtenka, viskas. Bet varžovas gerai gynėsi, vartininkas kelis kartus gelbėjo. Mes taip pat nebuvome tikslūs. kartais galbūt norėjome sužaisti per gudriai baudos aikštelėje. Buvo nusiteikimas ieškoti daugiau įvarčių. Varžovas su tuo nesutiko. Tikslas buvo laimėti ir žengti toliau. Varžovų neįvertinimo visiškai nebuvo.“

Sekmadienį „Žalgiris“ pratęs kovas „Optibet A lygoje“ dvikova su „Kauno Žalgiriu“.

Video