2023 balandžio 17

V. Čeburinas: „Tokios pergalės priduoda jėgų“


Po pergalės prieš Kauno rajono „Hegelmann“ komandą „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas kalbėjo, kad tokios rungtynės pakylėja emociškai, o pergalingą įvartį įmušęs Romualdas Jansonas džiaugėsi, jog pavyko nulemti dvikovos baigtį.

Sekmadienio vakare į LFF stadioną sugrįžęs „Žalgiris“ varžovus įveikė rezultatu 1:0 po įvarčio antrojo kėlinio viduryje.

„Įdomios rungtynės, kiekviena komanda paruošė savo. Pirmajame kėlinyje turėjome progų, kurias reikėjo realizuoti. Kažko vis truputį pritrūksta. Varžovas taip pat surengė išpuolių kontratakomis. Didelėmis pajėgomis, ypač antrajame kėlinyje. Antrajame kėlinyje buvo daug kovos aikštės viduryje. Nuo atakos iki kontratakos, atsakomieji veiksmai. Bravo žaidėjams, kad įmušė gerą įvartį. Buvo geras spaudimas. Varžovas taip pat nesėdėjo gynyboje. Po praleisto įvarčio didelėmis pajėgomis atakavo, spaudė“, – kalbėjo V. Čeburinas.

Prieš šias rungtynes žalgiriečiai du susitikimus iš eilės įvarčio nepelnė. Paklaustas kas tai lėmė, treneris atsakė: „Priežasčių yra įvairių. Daug kas susiveda į mažas detales. Galbūt reikia tiesiog nuimti spaudimą. Svarbiausia, kad galėtume įmušti. Kartais reikia turėti ir sėkmės. Daug dirbame ties užbaigimu – kas turi užbaigti, kur turi užbaigti. Manau, kad viskas bus gerai, einame pirmyn. Kiekvienos tokios rungtynės padeda augti. Pakylėja emociškai, priduoda jėgų kitoms rungtynėms. Einame į priekį.“

Įvarčio paskutinėje stadijoje sudalyvavo abu po keitimo aikštėje ką tik pasirodę žaidėjai – po Ovidijaus Verbicko perdavimo įmušė Romualdas Jansonas. Keitimus atlikęs treneris į tokią neeilinę situaciją sureagavo pusiau juokais. „Žaidėjai rūbinėje susitarė, išėjo ir padarė rezultatą“, – šypsojosi V. Čeburinas.

17 metų R. Jansonui tai buvo antrasis įvartis aukščiausioje lygoje, tačiau pirmą kartą jis nulėmė rungtynių baigtį.

„Džiaugiuosi tokiu išėjimu į aikštę. Fantastika, kad pavyko laimėti. Pirmasis mano įvartis buvo labiau džiaugsmingas asmeniškai, o dabar labai gerai, kad pavyko pradžiuginti komandą. Svarbiausia trys taškai – keliaujame toliau. Abu kėliniai buvo sunkūs, kovingi. Išvargome pergalę. Žaisti lauke maloniau, per lietų man labiausiai patinka. Jaučiasi tikras futbolas“, – kalbėjo puolėjas.