2024 birželio 24

V. Čeburinas: „Svarbu ir žaidimo turinys“


„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po antros pergalės iš eilės keturių įvarčių skirtumu teigė, kad svarbu ne tik rezultatas švieslentėje, bet ir žaidimo turinys.

Dvikovoje prieš „Sūduvą“ žalgiriečiai pirmajame kėlinyje įmušė kartą, o po pertraukos pasižymėjo triskart.

„Pirmajame kėlinyje komandos žaidė kompaktiškiau. Suprantama, „Sūduva“ norėjo žaisti nuo gynybos, aukštais kamuoliais. Jie pasirinko tokį žaidimą. Pavyko padaryti gerų išėjimų į ataką. Buvo daug kovos, prarastų kamuolių. Antrajame kėlinyje atlikome pakeitimų, jis buvo produktyvesnis – pagal įvarčius ir sukurtas progas“, – kalbėjo V. Čeburinas.

Keturis įvarčius be atsako „Žalgiris“ pelnė ir savaitės viduryje dvikovoje prieš „Džiugą“.

„Keturi įvarčiai yra keturi. Bet svarbus ir pats žaidimo turinys. Mūsų susitarimai, plano išpildymas. Tai yra pirmoje vietoje. Žinoma, įmušti įvarčiai duoda rezultatą, dėl to labai malonu. Buvo daugiau progų, kurias reikėjo realizuoti. Mūsų tikslas – ne bet kaip kuo daugiau primušti. Siekiame kuo daugiau kokybiškai prieiti prie vartų ir sukurti progas“, – sakė treneris.

19-ojo gimtadienio dieną žaidęs puolėjas Romualdas Jansonas dėkojo komandos draugams už dovaną: „Gera išbėgti į aikštę per gimtadienį. Ačiū, kad komanda padovanojo pergalę. Esame gerame kelyje daug rungtynių iš eilės, gerame treniruočių cikle. Stengsimės taip ir toliau.“