2023 gegužės 29

V. Čeburinas: „Sugebėjome susiimti, svarbiausia – pergalė“


„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po dramatiškos pergalės prieš „Panevėžį“ sakė, kad komandai buvo nelengvas metas, tačiau pavyko susiimti ir iškovoti pergalę.

„Žalgiris“ pirmavo po Marko Miličkovičiaus įvarčio, vėliau rezultatą „Panevėžys“ išlygino, tačiau per pridėtinį laiką pergalę 2:1 išplėšė Mathias Oyewusi.

„Visiems ačiū už palaikymą – tarp jų ir senjorams, kurie buvo rungtynėse, ir rankinio komandai „Šviesa“. Bravo „Žalgirio“ žaidėjams. Buvo nelengvas metas po poros pralaimėjimų. Sugebėjome susiimti ir privesti reikalą iki pabaigos. Rungtynės buvo tikrai neprastos. Svarbiausia, kad iškovojome pergalę. Buvo ir sukurtų progų, ir klaidų. Bet svarbiausia laimėti“, – kalbėjo treneris.

Paklaustas, ar atliko tik vieną keitimą, dėl to, kad tikėjo aikštėje buvusiais žaidėjais, V. Čeburinas atsakė: „Jais visada tikiu. Dėl to gali būti ir vienas keitimas. Reikia jausti kada tai būtina. Šiandien jaučiau kad visi buvo tiek užsivedę rungtynėms. Keitimais kartais gali ir sugriauti tai kas vyko aikštėje. Keitimas buvo tik priverstinis dėl traumos. Bravo žaidėjams, šaunuoliai.“

Pirmą kartą startinėje sudėtyje čempionate pasirodė legionierius iš Bolivijos Leonardo Vaca. „Jis prie tai kelis kartus žaidė po keitimo. Jo adaptacija baigėsi, atėjo laikas jam parodyti ką sugeba. Jis gali žaisti, todėl jį ir pasirinkome į savo sudėtį. Tikimės, kad viskas bus gerai“, – sakė treneris.

Į klausimą, ar tokia pergalė padės dar labiau sulipdyti komandą, jis atsakė: „Žinoma, tokia pergalė buvo labai reikalinga, kaip ir būsimos pergalės. Tai labai svarbi komandai, mums patiems. Ne dėl to kad grįžtume kažkur, niekur neišėjome. Tačiau buvo ne itin gerų periodų. Tikimės nužygiuoti ten, kur bus gerai mums ir mūsų aistruoliams.“

Kitas rungtynes žalgiriečiai žais sekmadienį prieš „Šiaulius“.

Video