2021 balandžio 21

V. Čeburinas: „Reikia geresnio atakų užbaigimo“


Vilniaus „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po lygiųjų su Telšių „Džiugu“ A lygos rungtynėse kalbėjo apie šlubuojantį atakų užbaigimą, o puolėjas Josipas Tadičius pabrėžė antro įvarčio svarbą.

„Žalgiris“ prieš „Džiugą“ pirmavo 1:0, antrajame kėlinyje leido varžovams persverti rezultatą, greitai jį išlygino ir rungtynes baigė lygiosiomis 2:2.

„Nusiteikimas prieš rungtynes buvo geras, pradėjome gana užtikrintai. Tačiau turėtų progų neišnaudojome. Varžovas neturėjo daug progų, bet įmušė. Manau, jog šiose rungtynėse žaidėme geriau palyginus su anksčiau. Tačiau pergalės nėra. Tai reiškia, kad reikia kažką keisti. Reikia spręsti atakų užbaigimo problemas, kad sukūrę progas turėtume ir daugiau įvarčių. Darysime analizę, išvadas. Analizuosime ko reikia kitoms rungtynėms, atsižvelgiant į varžovą“, – kalbėjo V. Čeburinas.

Jo atliktas keitimas komandai atsiliekant pasiteisino – 70 min. aikštėje pasirodęs J. Tadičius po penkių minučių pelnė išlyginamąjį įvartį. Kroatui tai buvo pirmasis tikslus smūgis šį sezoną A lygoje, tačiau džiaugsmo neatnešė.

„Deja, nepavyko iškovoti 3 taškų, kaip tikėjomės. Pradėjome gerai, gana anksti įmušėme įvartį. Tada tiesiog reikėjo įmušti antrą, turėjome daug progų. Futbolas yra toks: jei neįmuši – įmuša tau, ir mes praleidome du įvarčius. Du kartus buvome nepakankamai susikaupę. Po to gan greit išlyginome rezultatą, turėjome 15 minučių pabandyti laimėti rungtynes. Turėjome progų, bet neįmušėme“, – konstatavo patyręs puolėjas.

„Žalgiris“ įmušęs pirmajame kėlinyje surengė nemažai pavojingų atakų, bet jų įvarčiu nepavertė. J. Tadičius sutiko su mintimi, kad tai buvo esminė problema.

„Jei būtų pavykę įmušti ir pakeisti rezultatą į 2:0, rungtynės būtų išspręstos. Jų moralė būtų nukritusi, galėtume žaisti ramiai. To šiandien ir trūko, antro įvarčio anksčiau“, – sakė žaidėjas.

V. Čeburinas, nepaisant rezultato ir prarastų taškų, įžvelgė pozityvių dalykų: „Čempionato starte prarastų taškų tenka gailėtis. Tai suprantama. Tačiau yra ir pasistūmėta pirmyn. Žaidimo prasme, atsidavimo prasme yra pozityvo, o rezultatai ateis.“

Žalgiriečiai turės vos 2 dienų pertrauką ir penktadienį 18 val. stos į kovą su „Riteriais“. Formaliais šių rungtynių šeimininkais bus varžovai.

Video