2024 birželio 20

V. Čeburinas: „Pavyko kokybiškesnis užbaigimas“


„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po solidžios pergalės Telšiuose pažymėjo kokybiškesnį jo auklėtinių užbaigimą ir kalbėjo apie didelę konkurenciją.

Žalgiriečiai dvikovoje prieš „Džiugą“ tris įvarčius įmušė jau pirmajame kėlinyje, o po pertraukos pridėjo dar vieną – 4:0.

„Abi komandos darė nemažai klaidų. Galbūt veja turėjo tam įtakos. Nuo pirmųjų minučių varžovas bandė spausti. Mums pavyko įmušti vieną, antrą. Negalima sakyti kad visiškai dominavome, kad visiškai valdėme kamuolį. Varžovas taip pat turėjo šansų. Tačiau mums išėjo geriau, kokybiškiau. Esu dėkingas žaidėjams. Jie išeina į aikštę laimėti. Bravo“, – kalbėjo treneris.

Paklaustas apie komandos rotaciją prieš artėjančias europines kovas, V. Čeburinas teigė, jog dažnai nelengva išsirinkti, kuriuos žaidėjus leisti į aikštę. „Jie visi nori žaisti. Kartais būna tokių akimirkų kai yra dvi kandidatūros į vieną poziciją. Ir tas žaidėjas kuris startinėje sudėtyje žaidžia gerai. Parodo tai, ką sugeba. Tačiau reikia duoti visiems šansų. Žaidė Larssonas, Fernandešas. Galėjo išeiti ir Mihajlovičius, ir Petkovičius. Turime ką išleisti į aikštę. Konkurencija gana žiauroka. Tačiau ji skatina tobulėti. Dėl pasirodžiusių aikštėje – jie savo indėlį į pergalę įnešė… Laukiam daugiau, galvoju sulauksim.“

Sekmadienį „Žalgiris“ namuose susitiks su „Sūduvos“ komanda.

Video