2023 balandžio 5

V. Čeburinas: „Padarėme didelių klaidų“


Po pralaimėjimo Šiauliuose „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas kalbėjo apie padarytas dideles klaidas.

Žalgiriečiai dvikovoje prieš „Šiaulius“ galėjo išsiveržti į priekį rungtynių pradžioje, bet baudinio neįmušė Marko Miličkovičius, o pirmojo kėlinio pabaigoje pasižymėjo varžovai.

„Pradėjome gerai, užtikrintai, uždirbome baudinį, neįmušėme. Buvo kitų progų, kurias galėjome realizuoti. Varžovas gerai gynėsi, sutankintai.  Pirmajame kėlinyje greitų kontratakų beveik nesurengė. Tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje suklydome, praleidome. Antrajame kėlinyje bandėme atsitiesti. Siekėme įmušti, dideles pajėgas metėme į puolimą. Pabaigoje pradėjome praleisti varžovų greitas kontratakas. Varžovas sukūrė pavojingų progų. Padarėme didelių klaidų ir tai lėmė, jog rungtynės ne laimėtos, o pralaimėtos“, – dvikovą reziumavo treneris.

Jis išreiškė nusivylimą ne tik dėl pralaimėjimo, bet ir dėl Mathias Oyewusi patirtos traumos. Puolėjas gavo varžovo smūgį alkūne į veido sritį ir buvo priverstas pasikeisti.

„Nemažas nuostolis, kad Mathias Oyewusi susižeidė, išvyko į ligoninę. Po dvikovos patyrė traumą. Gaila, kad praradome žaidėją“, – konstatavo treneris.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais šeštadienį Panevėžyje.

Video