2024 sausio 21

V. Čeburinas: „Nuovargio fone žaidėjai atliko daug darbo“


„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po pirmųjų kontrolinių rungtynių kalbėjo apie žaidėjų nuovargio foną ir pakomentavo komandos komplektacijos aktualijas.

Vilniečiai pirmą pasiruošimo etapą baigė kontrolinėmis rungtynėmis prieš Panevėžio „Ekraną“ (3:0).

„Praėjo dvi savaitės pasiruošimo. Buvo fizinis pasiruošimas, daug bėgimo. Paruošti pamatai iš fizinės pusės. Tų dviejų savaičių kulminacija – rungtynės. Rungtynės buvo labiau treniruočių pobūdžio rungtynės, bet visgi rungtynės. Davėme visiems pažaisti, ir jaunimas pasirodė aikštėje ir nauji žaidėjai, ir tie kas pasiliko po praėjusio sezono. Nuovargio fone žaidėjai stengėsi, atliko daug darbo. Yra noras ir tai svarbiausia. Atliksime tam tikras korekcijas. Į aikštę išėjo naujų žaidėjų. Su traumomis, deja nepasisekė. Tačiau futbolas toks sportas. Kalbant apie šios dienos rungtynes – reikia padirbėti su kamuoliu, taktiniais veiksmais“, – kalbėjo treneris.

Antrajame kėlinyje rungtyniavo ir nauji legionieriai – Joris Moutachy bei Myroslavas Mazuras. Tiesa, abiejų situacija kol kas skirtinga, nes ukrainietis tik minimaliai spėjo pasitreniruoti su komanda.

„Joris su mumis jau ilgesnį laiką. Fizinė būklė dar nėra optimali, bet kaip ir daugelio. Myroslavas tik neseniai prie mūsų prisijungė. Dirbsime kad jie pasivytų komandos draugų lygį“, – sakė treneris.

Komandos peržiūroje pastaruoju metu dalyvavo trys žaidėjai, tačiau vienas jų patyrė traumą pačioje pradžioje, o kitų likimas, anot trenerio, paaiškės artimiausiu metu.

Pasiruošimo pradžioje su „Žalgiriu“ treniravosi Motiejus Burba, tačiau penktadienį jis papildė „Sūduvos“ gretas nuomos pagrindais.

„Tai paties žaidėjo iniciatyva, jis kad dar nesijaučia pasiruošęs „Žalgiriui“. Nors jis buvo mūsų planuose, norėjome kad jis sugrįžęs sustiprintų konkurenciją savo pozicijoje. Tačiau jo noras buvo kitoks“, – sakė treneris.

Antrąsias kontrolines rungtynes žalgiriečiai žais trečiadienį prieš Gargždų „Bangą“.

 

Video