2024 birželio 27

V. Čeburinas: „Nelengvos rungtynės“


„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po septintosios pergalės iš eilės kalbėjo apie sudėtingas oro sąlygas.

Dvikovoje su „Banga“ svečiuose žalgiriečiai palaužė varžovus antrajame kėlinyje įvarčiais po dviejų kampinių.

„Nelengvos rungtynės, ypač prie tokių oro sąlygų – buvo labai karšta. Tačiau karšta abiem komandoms. Pirmasis kėlinys buvo įdomus žiūrovams, aštrus į abi puses. Abi komandos kūrė progas, rungtynės buvo įdomios. Antrajame kėlinyje įmušėme ir dar turėjome šansų. Varžovas su ilgais perdavimais bandė grasinti mūsų vartams. Sveikinu žaidėjus su pergale. Tai svarbiausia, kai toks intensyvus tvarkaraštis“, – kalbėjo V. Čeburinas.

Paklaustas kas pasikeitė antrajame kėlinyje, ir kodėl nepavyko įmušti anksciau, treneris atsakė: „Trūko tikslumo. Buvo tie šansai kuriuos reikėjo realizuoti pirmajame kėlinyje. Pakankamai pavojingi vartams. Reikia ne tik grasinti vartams, bet ir įmušti. Per pertrauką aptarėme apie tuos niuansus, apie ką kalbėjome prieš rungtynes, kad viskas vyktų produktyviau. Pirmąjį įvartį pavyko pelnyti po standartinės situacijos. Buvo geras susikaupimas ir geras perdavimas.“

Ketvirtą kartą šį sezoną starto sudėtyje žaidė ir pirmą įvartį įmušė Meinardas Mikulėnas. „Jis labai išaugo. Konkurencija jam nesuteikia tiek galimybių būti aikštėje kiekvienose rungtynėse. Tose rungtynėse, kuriose jis gavo šansų, ne visad buvo gerai. Tačiau matome, kad jis sunkiai ir labai atsakingai dirba kiekvieną treniruotę. To rezultatas ir tas įmuštas įvartis. Jam reikia daugiau žaisti, tačiau konkurencija pas mus labai rimta“, – sakė V. Čeburinas.

Sekmadienio vakarą „Žalgiris“ svečiuose susitiks su Kauno rajono „Hegelmann“.

Video