2023 birželio 5

V. Čeburinas: „Komanda su charakteriu, bet klaidos nulėmė rezultatą“


„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po lygiųjų su „Šiauliais“ namuose teigė, kad tokia baigtis netenkina, o rezultatą nulėmė klaidos ir neišnaudotos progos.

Prabėgus pusei pirmojo kėlinio žalgiriečiai atsilikinėjo 0:2, tačiau atsilikimą sumažino Mathias Oyewusi smūgis galva, o rungtynių pabaigoje rezultatą išlygino Jurijus Kendyšas.

„Žiūrovams turėjo būti įdomu žiūrėti tokias aštrias rungtynes. Ankstyvas baudinys į mūsų vartus turėjo įtakos. Padarėme klaidą, praleidome ir antrą įvartį. Nors ir darėme tai ką planavome aikštėje, spaudėme varžovus. Buvo smūgių, pavyko įmušti įvarčių. Rezultatas 2:1, daug spaudimo, daug perdavimų į baudos aikštelę. Buvo ir nemažai progų. Tačiau išnaudojome tik vieną. Mums lygiosios nepalankus rezultatas, mūsų netenkina. Tačiau švieslentėje rezultatas lygus 2:2“, – kalbėjo V. Čeburinas.

Paklaustas, ar antrasis kėlinys buvo geresnis, treneris atsakė: „Per pertrauką pakalbėjome, kad tam tikrus dalykus reikia keisti. Visi pilnai atsidavė. Tačiau tos klaidos pirmajame kėlinyje nulėmė rezultatą.“

Jis sutiko, kad komanda parodė charakterį atsitiesdama po dviejų praleistų įvarčių: „Komanda su charakteriu, tai akivaizdu. Jie dirba, atsiduoda aikštėje. Tačiau kai kur darome klaidų. Kai kur trūksta progų realizavimo, šiandien ypač. Tačiau komanda auga.“

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais trečiadienį Kaune su „Hegelmann“ komanda, o sekmadienį laukia akistata namuose prieš „Dainavą“.

Video