2023 rugpjūčio 14

V. Čeburinas: „Kiekvienos rungtynės mums kaip auksinės“


Po rezultatyvios pergalės prieš Kauno rajono „Hegelmann“ komandą „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas gyrė žaidėjus, o saugas Ovidijus Verbickas sakė, jog solidus laimėjimas svarbus psichologiškai.

„Nusiteikėme rungtynėms labai rimtai, suprantame savo situaciją. Bravo Žalgirio žaidėjams. Padėka mūsų aistruoliams. Tradicija džiaugtis laimėtomis rungtynėmis kiek atsidėjo. Tačiau tikiu jog viskas susidėlios ir eis savo keliu. Daug gerų veiksmų aikštėje. Daug progų, įmušti įvarčiai, viskas gerai. Suprantame koks sunkumas, kiek taškų atsiliekame. Kiekvienos rungtynės mums kaip auksinės. Noriu padėkoti žaidėjams už solidų žaidimą. Jie įmušė įvarčius, kontroliavo kamuolį, atliko daug gerų veiksmų“, – kalbėjo treneris.

„Komanda gerai nusiteikė, atidavė visas jėgas. Buvo sunku pereiti iš Europos į A lygą. Dabar nebegalime mėtyti taškų. Parodėme, kad geriau žaidėme negu varžovai ir išnaudojome turėtas progas. Kaip treneris sako – neįmanoma išnaudoti visų progų, bet stengiamės jas išnaudoti. Pavyko pirmajame kėlinyje įmušti tris įvarčius. Tada jau kažkiek ir ramiau žaidėme“, – sakė O. Verbickas.

 

„Žalgirio“ startinėje sudėtyje po paskutinių rungtynių Europos lygoje įvyko nemažai pasikeitimų, o ir per rungtynių pertrauką keitėsi žaidėjai. „Stengėmės duoti pažaisti visiems tuo pačiu nesulaužant žaidimo keitimais nesusilpninant. Kiekvienu keitimu stengėmės sustiprinti“, – sakė V. Čeburinas.

Pirmą kartą startinėje sudėtyje žaidė Arvydas Novikovas, kuris debiutinėse čempionato rungtynėse ir pasižymėjo įvarčiu.

„Jis šiandien žaidė daugiau nei kėlinį. Būklė dar ne tokia kad žaistų 90 minučių, tačiau to sieksime kad jis turėtų didesnį rezervą. Šiandien išpildė tas užduotis kurias davėme. Tai džiugina, jis ir įmušė, bravo Tikimės, kad tas jo atėjimas į Žalgirio komandą. bus sėkmingas ir komandai ir jam pačiam, – kalbėjo V. Čeburinas – Jis patyręs žaidėjas, su savo žinių bagažu futbole. Tie partneriai kurie su juo buvo – taip pat pliusas. Džiaugiamės tuo, kad jis čia. Jis turi parodyti viską ką moka ir dar daugiau. Tai ką jis gali. Mes juo tikime, jis tiki mumis – tai svarbiausia.“

„Jis individualiai labai stiprus žaidėjas, gal kažkiek fiziškai nėra pilnai pasiruošęs. Tokie žaidėjai kaip jis suteikia laisvės kitiems, nes jis pritraukia vieną, du varžovus prie savęs. Iš karto visiems kitiems lengviau būna žaisti aikštėje“, – naują komandos draugą įvertino O. Verbickas.

Pasak saugo, ši pergalė – labai svarbi psichologiškai prieš artėjančias atsakomąsias Europos lygos rungtynes: „Psichologiškai šiandien buvo svarbu laimėti. Ir rezultatas ne vienas, ne du nulis, o keturi. Manau, kad tai suteiks visiems dar daugiau pasitikėjimo, nes Švedijoje mums reikia mušti ne vieną įvartį, o du ir stengtis nepraleisti.“

„Žalgiris“ ketvirtadienį žais prieš Geteborgo „Hacken“ išvykoje, sekmadienį rungtyniaus Alytuje, o kitas namų rungtynes žais rugpjūčio 24 ir 27 dienomis.