2023 rugpjūčio 1

V. Čeburinas: „Jei gerai žaisime, aistruoliai gali tapti spaudimu varžovams“


Prieš atsakomąsias Čempionų lygos rungtynes Stambule prieš „Galatasaray“ komandą „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas teigė, kad varžovams aistruolių palaikymas gali tapti ir spaudimu, o kapitonas Saulius Mikoliūnas sakė, jog norėtųsi parodyti geriausią savo versiją.

Pirmosios antrojo atrankos etapo rungtynės su „Galatasaray“ Vilniuje po dramatiškos ir rezultatyvios kovos baigėsi lygiosiomis.

„Buvo geros rungtynės, tačiau nė viena komanda neįgijo persvaros. Abi komandos jau žino vienas kitą. Mes gerbiame varžovų komandą, tai klubas su didelėmis tradicijomis ir istorija. Tačiau aikštė vienoda, kamuolys apvalus. Abi komandos turi savo planus. Žiūrėsime kaip viskas susiklostys“, – kalbėjo V. Čeburinas.

„Atvykome į futbolo šalį. Džiugu, nes ne kiekvieną dieną žaidžiame su tokiomis komandomis ir tokiuose stadionuose. Rytdienos rungtynėse laukia daug žiūrovų. Norime pademonstruoti geriausią savo versiją, tai ką mokame ir sieksime mums palankaus rezultato“, – sakė S. Mikoliūnas.

Paklaustas, ar didelis stadionas ir žiūrovų skaičius gali padaryti įtaką rungtynėms ar komandos strategijai, V. Čeburinas atsakė: „Stadionas didelis, gražus, tačiau futbolo aikštės išmatavimai nesiskiria. Didelis šeimininkų aistruolių skaičius gali būti varžovams pliusas. Tačiau jei mes parodysime gerą žaidimą, tai gali pavirsti ir dideliu minusu.“

„Galatasaray“ ir „Žalgirio“ dvikova vyks trečiadienį nuo 21 val. 30 min. Rungtynių tiesioginę transliaciją bus galima stebėti „Staylive.io“ platformoje.

Video