2024 balandžio 8

V. Čeburinas: „Geros rungtynės, bet yra kur tobulėti“


„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės šeštojo turo rungtynėse prieš „Šiaulių“ komandą teigė, jog yra dar daug kur patobulėti, o puolėjas Arminas Hodžičius džiaugėsi pelnyta pergale.

Vilniaus ekipa namie 3:0 nugalėjo šiauliečius ir pakilo į pirmą turnyro lentelės vietą.

„Palaikymas šiandien buvo puikus. Futbolo šventė, pirmos sezono rungtynės stadione. Perėjimas čia atsiliepė, nors ir čia treniravomės. Kalbant apie rungtynes – buvo daug gerų veiksmų tačiau išeinant į ataką daugokai prarasdavome kamuolį. Abi komandos žaidė gana agresyvų futbolą. Tik pabaigoje kai varžovai liko mažumoje – tada jiems trūko ir jėgų, ir kiekybės, ir jie žaidė sutankinta gynyba. Geros rungtynės, abi komandos parodė ką gali šiuo metu“, – kalbėjo V. Čeburinas.

„Džiaugiuosi trimis taškais. Komanda gerai žaidė, gerai pasiruošė, pelnytai laimėjome. Džiaugiuosi kad gavau žaisti startinėje sudėtyje, džiaugiuosi pasižymėjęs, – sakė A. Hodžičius. – Buvo labai malonu matyti aistruolių palaikymą. Tikiuosi kad ateityje jų ateis dar daugiau ir atmosfera bus dar geresnė. Mūsų tikslas kovoti dėl titulo. ir išsaugoti aukštą poziciją. Ruošiamės tam.“

Puolėjas iš Bosnijos Hercegovinos pirmą kartą žaidė startinėje sudėtyje ir pirmajame kėlinyje įmušė įvartį, o per pertrauką jį pakeitęs Nikola Petkovičius įmušė dukart.

„Pirmajame kėlinyje nemažai spaudėme varžovą  ir gavau savo šansą. Nujaučiau galimybę ir ja pasinaudojau. Žiūrėjau kur kamuolys galėtų atsidurti. Pasisekė kad atšoko man ir įmušiau. Džiaugiuosi dėl Nikola, jis geras vaikinas“, – teigė A. Hodžičius.

Paklaustas apie komandos saugų trio žaidimą – Pauliaus Golubicko, Giedriaus Matulevičiaus ir Ovidijaus Verbicko – V. Čeburinas atsakė:  „Treneris būna visada kažkuo nepatenkintas, jeigu viskas tenkina turbūt jau… reikia keistis pačiam. Yra epizodų ties kuriais reikia dirbti. Apie tarpusavio supratimą – jie gerai žino vienas kitą,kartu praleido nemažai laiko. Yra susižaidimas ir tai džiugina. Jie žaidžia vidurio zonoje ir gerai atstovauja komandai. Vidurio linija – tai komandos veidas. Visi žaidėjai šaunuoliai, visi stengiasi. Išryškinti vidurio grandį – neišvengiama. Čia daug kas prasideda – ir gynyba, ir ataka.“

Pasiterautas apie komandos progresą nuo sezono pradžios, treneris teigė, jog dar yra kur tobulėti: „Negalime sakyti, kad va, jau viskas… Reikia visada ieškoti kažko naujo. Reikia kelti žaidėjams užduotis. Kad jie žaistų taip kaip visi norime. Dar anksti kalbėti apie kažkokį progresą.“

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais trečiadienį 20 val. Vilniuje prieš „TransINVEST“ komandą. Bilietus į rungtynes platina „Bilietai.lt“.