2023 liepos 3

V. Čeburinas: „Džiaugiuosi, kad mušame įvarčius“


„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po antros iš eilės rezultatyvios pergalės džiaugėsi, jog netrūksta įvarčių.

Antradienį „Žalgiris“ penkiskart įmušė Kaune (5:2), o sekmadienį keturiais įvarčiais (4:1) pasižymėjo rungtynėse Gargžduose prieš „Bangą“.

„Šiandien sužaidėme neblogai – tiek organizacijos, tiek gynybos prasme. Varžovas pasirinko žaisti antru numeriu, kontratakomis. Jie savo šansą išnaudojo po mūsų klaidos. Labai džiaugiuosi, kad mušame įvarčius, kad mūsų puolėjai pasižymi. To ir reikia. Įvartis jau yra žingsnis į pergalę. Antras dar didesnis ir taip toliau. Žaidėjams noriu padėkoti už užtikrintą žaidimą ir visus aistruolius pasveikinti su pergale“, – kalbėjo treneris.

Paklaustas ar džiaugiasi tuo, kad antras rungtynes iš eilės pasižymėjo puolėjai, V. Čeburinas atsakė: Jie ir turi įmušti Jie yra puolėjai. Jų vaidmuo toks ir yra.“

Po praėjusių rungtynių „Žalgirio“ starto sudėtyje įvyko tik vienas pasikeitimas.

„Manome, kad Europai reikalingas susižaidimas. Kad tie žaidėjai kurie išeina susižaistų Pas mus pagrindinė sudėtis visi 25 žaidėjai. Kas tą dieną geresnis – tas ir žaidžia“, – aiškino treneris.

Ketvirtadienį, liepos 6-ąją „Žalgiris“ namuose priims „Riterius“, o liepos 11 dieną namuose pradės kovas Čempionų lygoje.

Video