2024 gegužės 31

V. Čeburinas: „Daug neišnaudotų progų“


Po pralaimėjimo „FPRO LFF taurės“ aštuntfinalyje „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas kalbėjo apie neišnaudotas progas ir teigė, kad mažesnio dėmesio kitam turnyrui nebuvo.

Žalgiriečiai dvikovoje prieš „Transinvest“ antrajame kėlinyje pirmieji įmušė įvartį, tačiau vėliau du praleido ir buvo priversti pasitraukti iš tolimesnės kovos.

„Taip jau būna. Įmušėme, tarsi viskas gerai. Daug neišnaudotų progų, virpstas, skersinis, vėl skersinis… Nesvarbu, varžovas įmušė savo įvarčius. Todėl ir eina toliau, – kalbėjo V. Čeburinas. – Neišskiriame, kad čia taurė. Tai turnyras. Kiekvieno turnyro rungtynėse – ar taurė, ar lyga – reikia žaisti savo žaidimą.“

Paklaustas, ar po šių rungtynių galima sakyti, kad futbolas yra žiaurus žaidimas, treneris atsakė: „Jis niekad nebuvo lengvas. Reikia dirbti. Kokios pamokos? Išanalizuosime ir tada padarysime išvadas.“

Antrajame kėlinyje net po trijų „Žalgirio“ smūgių kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

„Yra futbole ir fortūna. Virpstas, skersinis, kamuolys pataikė į varžovus. Taip būna, taip susiklosto. Mes to nenorim, norim įmušti. Reiškia per mažai pasistengėme užbaigimo fazėje“, – komentavo treneris.

Sekmadienį komandos dar kartą susitiks čempionato rungtynėse.

Video