2023 birželio 8

V. Čeburinas: „Buvo labai sunku, bet padarėme darbą iki galo“


„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po dramatiškos pergalės Kaune dėkojo žaidėjams už kovą ir teigė, kad komandai pavyko mobilizuotis po žaidėjo pašalinimo.

Gimtadienio dieną treneriui teko vadovauti ekipai nervingose rungtynėse, tačiau dovaną komanda galų gale įteikė. Antrą kėlinį dešimtiese žaidę žalgiriečiai po Jurijaus Kendyšo įvarčio 89 minutę iškovojo tris taškus ir po rungtynių stadione V. Čeburinui skambėjo džiaugsmingi aistruolių „Ilgiausių metų“ sveikinimai.

„Praktiškai visą antrą kėlinį žaidėme su žaidėjo deficitu. Teko galvoti, kaip padaryti sugebėtume ir atakuoti, ir apsiginti. Be vieno žaidėjo tokiose rungtynėse labai sunku. Bravo, bravo, žaidėjams. Jie dešimtiese dar pagerino žaidimą. Žaidimas buvo solidesnis, įmušė, darbą padarė iki galo. Tai labai svarbu“, – vertino treneris.

Žalgiriečiams pastarosiomis savaitėmis ne kartą pademonstravo kovingumą sunkiais momentais – dvikova prieš „Panevėžį“ laimėta paskutinėmis akimirkomis, o rungtynėse su „Šiauliais“ pavyko panaikinti dviejų įvarčių deficitą.

„Tokie dalykai suvienija komandą. Tai parodo, jog komandoje yra charakteris, – kalbėjo V. Včeburinas – Daug kalbame apie neišnaudotas progas, kurias galima buvo realizuoti sėkmingiau. Neužtenka pasakyti, kad toks futbolas. Ties tuo reikia dirbti, tiesiog banaliai dirbti. Tai ką parodė vyrai nuo tada kai likome be vieno žaidėjo… Netgi pirmas kėlinys nebuvo toks užtikrintas mums. Kai varžovas turėjo daugiau atakuoti su žaidėjo deficitu net turėjome daugiau galimybių.“

Antrajame kėlinyje po keitimo aikštėje pasirodė Gustas Jarusevičius, kuris pakeitė susižeidusį Ovidijų Verbicką, tačiau dėl traumos ir pats G. Jarusevičius dvikovos nebaigė.

„Gustas išėjo į aikštę sėkmingai, pridėjo aštrumo labai gerai atidirbo. Kaip ir visi kiti žaidėjai aikštėje“, – gyrė treneris.

Į „Žalgirio“ namų rungtynes Vilniuje paskutinius tris sekmadienius susirinko nemažai žiūrovų. Klubas artėjantį sekmadienį organizuoja šventę, kviesdamas dar labiau užpildyti stadioną ir pasiekti rekordą.

Treneris vylėsi, kad lubos dar nepasiektos: „Manau, kad galėtų būti ir dar daugiau žiūrovų. Žmonės tikrai myli futbolą. Galbūt per mažai jiems duodame pergalių, kad juos pritraukti. Mūsų pergalės juos traukia į kitas rungtynes. Labai dėkoju tiems kurie mus tiki ir palaiko. Dėl jų palaikymo mes esame pasiruošę atiduoti visas jėgas.“

Sekmadienį LFF stadione futbolo šventė su pramogomis prasidės nuo 14 valandos, o 16 valandą vyks rungtynės tarp „Žalgirio“ ir „Dainavos“.

Video