2023 rugpjūčio 18

V. Čeburinas: „Bandėme daugiau atakuoti, bet daug prarasdavome kamuolį“


„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po skaudaus pralaimėjimo Švedijoje pažymėjo tai, kad buvo daug kamuolio praradimų ir taktinį planą apsunkinusį turėtą įvarčių deficitą.
Po pirmųjų rungtynių „Žalgiris“ atsilikinėjo 1:3, todėl antrose siekė kuo anksčiau įmušti, tačiau rungtynės susiklostė itin nesėkmingai – pralaimėta 0:5.

„Tokias rungtynes sunku komentuoti. Dėkojame aistruoliams kurie atvyko ir gerai mus palaikė. Rungtynės nepavyko taip, kaip norėjome. Šiandien praleidome daug įvarčių. Labai daug, – kalbėjo V. Čeburinas – Varžovas žaidė panašų žaidimą kaip ir pirmose rungtynėse, sau įprastu stiliumi. Mes prarasdavome daug kamuolių atakos kūrimo stadijoje. Pereinant į puolimą prarasdavome kamuolį, varžovai surengdavo aštrias kontratakas. Nedažnai būdavome pozicinėje gynyboje. Daugiau bandėme atakuoti, nes turėjome dviejų įvarčių deficitą. Mūsų užduotis buvo kuo greičiau įmušti, tačiau ne tik neįmušėme, bet ir daug praleidome“

Jau sekmadienį „Žalgirio“ laukia išvyka į Alytų, o ketvirtadienį – Europos Konferencijų lygos akistata prieš Budapešto „Ferencvaros“.

„Futbolas yra futbolas, tai skamba šabloniškai, bet laukia kitos rungtynės, reikia ruoštis kaip žaisti prieš kitą varžovą Pirmiausia reiks atgaivinti komandos dvasią. Po pralaimėjimo 0:5 – sunku“, – pripažino treneris.

Video