2024 balandžio 7

Užtikrinta pergalė kilstėjo į viršūnę

Į stadioną sugrįžęs „Žalgiris“ iškovojo pergalę (3:0) prieš „Šiaulius“ ir pakilo į pirmąją turnyro lentelės poziciją.

Pirmajame kėlinyje žalgiriečius į priekį išvedė Armino Hodžičiaus tikslus smūgis, po pertraukos pasižymėjo Nikola Petkovičius.

„Žalgirio“ sudėtyje įvyko vienas pasikeitimas – nuo pradžių pirmą kartą rungtyniavo A. Hodžičius.

Pirmąjį gerą šansą turėjo svečiai, bet atsidūrusio vienas prieš vieną Naurio Petkevičiaus smūgį atrėmė vartininkas Arpadas Tordai.

23 min. jau po Pauliaus Golubicko perdavimo puikią progą turėjo Liviu Antalis, bet jam taip pat sutrukdė vartininkas.

31 min. žalgiriečiai išsiveržė į priekį – P. Golubicko galva perduotas kamuolys atšoko nuo gynėjo ir pirmasis suskubęs A. Hodžius iš 8 metrų mušė tiksliai.

Antrajame kėlinyje A. Hodžičių pakeitė N. Petkovičius. 50 min. jis jau grasino varžovų vartams smūgiu iš baudos aikštelės prieigų.

59 min. šansą turėjo svečiai, laimei po D. Dovydaičio smūgio kamuolį blokavo J. Bopesu.

66 min. po J. Bopesu perdavimo N. Petkovičius aplenkė vartininką baudos aikštelės krašte ir iš aštraus kampo pasiuntė kamuolį į vartus.

81 min. varžovai liko be vieno žaidėjo – už šiurkščią pražangą prieš P. Golubicką raudoną kortelę gavo K. Keršys.

89 min. po R. Jansono perdavimo N. Petkovičius vienas prieš vieną mušė šaltakraujiškai ir pelnė trečią įvartį.

Kitas rungtynes vilniečiai žais trečiadienį 20 val. prieš Vilniaus rajono „TransInvest“ komandą.