2023 liepos 2

Trijų išvykų serijoje – trečia iš eilės pergalė

Trijų išvykų seriją po rinktinių pertraukos „Žalgiris“ užbaigė trečia pergale. Šį kartą svečiuose rezultatu 4:1 nugalėta Gargždų „Banga“.

Pirmojo kėlinio pabaigoje po kampinio pasižymėjo Donatas Kazlauskas, o antrajame kėlinyje du kartus įmušė Mathias Oyewusi, vieną įvartį pridėjo Romualdas Jansonas.

„Žalgirio“ startinėje sudėtyje įvyko vienas pasikeitimas – vietoje A. Fofana aikštėje pasirodė M. Miličkovičius.

4 min. po D. Kazlausko smūgio galva kamuolį sugavo vartininkas.

10 min. kontratakoje iš baudos aikštelės prieigų smūgiavo M. Miličkovičius, kamuolys skriejo pro šalį.

Pirmajame kėlinyje žalgiriečiai turėjo didelę teritorinę persvarą, bet trūko tikslumo paskutinėje atakos stadijoje.

38 min. iš dešinio baudos aikštelės krašto pro šalį smūgiavo D. Kazlauskas.

40 min. „Žalgiris“ išsiveržė į priekį. N. Gorobsovui pakėlus kampinį M. Oyewusi laimėjo oro dvikovą ir pirmas prie kamuolio buvęs D. Kazlauskas įmušė iš arti.

Kitas rungtynes žalgiriečiai žais liepos 6 dieną namuose prieš „Riterius“.

47 min. krito antrasis įvartis – po P. Mamičiaus perdavimo galva atsilošdamas kamuolį į vartus pasiuntė M Oyewusi.

51 min. J. Kendyšui praradus kamuolį netoli savo baudos aikštelės šansą turėjo “Banga”, bet varžovo smūgį atrėmė E. Gertmonas.

68 min. 3:0. M. Oyewusi sukombinavo su D. Kazlausku ir iš dešinio krašto pasiuntė kamuolį nuo virpsto į vartus.

Dvikovai artėjant į pabaigą šeimininkai įmušė paguodos įvartį. 84 min. apsisukdamas baudos aikštelėje tiksliai smūgiavo R.  Vėževičius.

Per pridėtinį laiką žalgiriečiai įmušė dar kartą. Po atakos kairiu kraštu O. Buffas gavo kamuolį baudos aikštelės viduryje, jo muštas kamuolys pataikė į skersinį, o pakartotiniu bandymu įmušė R. Jansonas.

Po jų laukia Čempionų lyga – liepos 11 dieną Vilniuje „Žalgiris“ priims Šiaurės Makedonijos čempionus.