2023 birželio 22

Trečiasis ratas pradėtas pergale Telšiuose

Po rinktinių pertraukos „Žalgiris“ trečiąjį ratą pradėjo pergale– Telšiuose rezultatu 2:1 nugalėta „Džiugo“ komanda.

Pirmą įvartį rungtynių pradžioje smūgiu iš toli įmušė Jurijus Kendyšas, antrąjį antrajame kėlinyje smūgiu galva pelnė Mathias Oyewusi. Rungtynių pabaigoje telšiškiams įvartį pelnė Airesas Sousa.

Komandos starto sudėtyje įvyko penki pasikeitimai – nuo pradžių žaidė S. Vučuras, M. Paveličius, N. Gorobsovas, G. Jarusevičius, D.Kazlauskas.

12 min. žalgiriečiai išsiveržė į priekį. Gavęs P. Mamičiaus perdavimo J. Kendyšas prisitaikė iš 18 metrų ir pažeme pasiuntė kamuolį į vartų kampą.

14 min. M. Oyewusi smūgį iš baudos aikštelės krašto atrėmė vartininkas.

20 min. D. Kazlauskas įsiveržė į baudos aikštelę, kairiuoju kraštu, tačiau jo smūgį atmušė M. Paukštė.

28 min. po P. Mamičiaus perdavimo iš krašto kamuolys šalia vartų pasiekė M. Oyewusi, bet jam nepavyko laiku susikordinuoti ir atlikti smūgio.

Kėlinio pabaigoje šansą turėjo A. Fofana, bet jo smūgis iš dešinio baudos aikštelės krašto buvo netikslus.

50 min. po M. Burbos reido kairiuoju kraštu ir smūgio kamuolį atrėmė E. Gertmonas.

67 min. krito antrasis įvartis. Tiksli žalgiriečių kombinacija dešiniuoju kraštu baigėsi Y. Karashima perdavimu į baudos aikštelę ir M. Oyewusi smūgiu galva griūnant.

69 min. po D. Kazlausko smūgio iš kairiojo baudos aikštelės krašto kamuolys skriejo šalia vartų.

77 min. varžovai sumažino atsilikimą. Tiksliu smūgiu iš 20 metrų kamuolį nuo virpsto į vartus pasiuntė Airesas Sousa.

81 min. iš baudos aikštelės prieigų pavojingai mušė M. Oyewusi.

Kitas rungtynes žalgiriečiai žais antradienį, birželio 27 d. svečiuose prieš „Kauno Žalgirį“.

Namuose „Žalgiris“ žais liepos 6 d. prieš „Riterius“.