2024 vasario 27

Sutarta su saugu iš Nyderlandų


„Žalgiris“ pasiekė susitarimą su legionieriumi iš Nyderlandų – Į Vilnių atvyko saugas Leandro Fernandešas da Cunha.

24 metų žaidėjas yra atstovavęs Nyderlandų jaunimo rinktinėms, priklausęs Eindhoveno PSV ir Turino „Juventus“ klubams, o pastaruosius pora sezonų rungtyniavo Norvegijoje.

Angolos kilmės žaidęs gimę Nijmegene ir ten pradėjo karjeros kelią, o pirmuoju profesionaliu jo klubu tapo PSV. Karjeros pradžioje futbolininkas buvo kviečiamas į įvairaus amžiaus olandų jaunimo rinktines – nuo U-16 iki U-18.

Iš Eindhoveno klubo perspektyvų žaidėją perpirko Italijos grandas „Juventus“. Turino klubo gretose saugas rungtyniavo jaunimo komandose, turėjo galimybę treniruotis su pagrindine ekipa, kurioje tuo metu buvo ir Cristiano Ronaldo. Vieną sezoną buvo skolinamas olandų čempionate žaidusiai Sitardo „Fortuna“ ekipai.

2020 m. L. Fernandešo kelias pasuko į antrąjį Italijos divizioną „Serie B“ ir „Pescara“ ekipą, 2021 m. jis grįžo į Nyderlandus ir trumpai atstovavo „Zwolle“ ekipai.

Pastaruosius du sezonus futbolininkas rungtyniavo Norvegijos pirmenybėse „Jerv“ klubo gretose.

Atvykęs į Vilnių L. Fernandešas atliks medicininę apžiūrą ir po jos galės papildyti „Žalgirio“ ekipą.

Tarpsezonyje prie „Žalgirio“ anksčiau prisijungė septyni nauji žaidėjai – Giedrius Matulevičius, Joris Moutachy, Myroslavas Mazuras, Nemanja Mihajlovičius, Nikola Petkovičius, Younnas Zahary ir Arpadas Tordai.