2023 vasario 26

Po dramatiškos kovos – aštuntoji Supertaurė

Dramatiškose pirmose sezono rungtynėse „Žalgiris“ nugalėjo „Kauno Žalgirį“ ir aštuntą kartą tapo Supertaurės laimėtojais. „Optibet LFF Supertaurės“ rungtynėse pagrindinis laikas baigėsi lygiosiomis 1:1, o baudiniuose tikslesni buvo Lietuvos čempionai.

Pirmajame kėlinyje komandos daug pavojingų progų nesukūrė. Vilniečiai kelis kartus atliko pavojingus perdavimus iš kraštų, o varžovai išsiskyrė tolimais smūgiais.

Geriausią šansą 40 min. turėjo „Žalgiris“ greitoje atakoje po Pauliaus Golubicko perdavimo į baudos aikštelę įsiveržė Mathias Oyewusi, bet jo smūgį atrėmė vartininkas.

47 min. vartininkas atrėmė pavojingą M. Oyewusi smūgį galvą, o 73 min. smūgį iš baudos aikštelės vidurio.

Vilniečiai išsiveržė į priekį 89 min. Po Naurio Petkevičiaus smūgio tiksliai smūgiavo Arni Vilhjálmssonas. Visgi per pridėtinį laiką nepavyko sužiūrėti varžovų gynyboje ir rezultatą smūgiu galva iš arti išlygino Xabi Auzmendi.

Baudinių serijoje tikslesnis buvo „Žalgiris“. A. Vilhjálmssonas, G. Jarusevičius, O.Verbickas įmušė, varžovų vieną smūgį atrėmė T. Duka, o du buvo netikslūs. Tai ir lėmė, kad po trejų metų pertraukos Supertaurę iškovojo „Žalgiris“