2023 liepos 21

„Sūduva“ nugalėta po rezultatyvaus antrojo kėlinio

Į šalies čempionatą sugrįžęs „Žalgiris“  po rezultatyvaus antro kėlinio antrą kartą šį sezoną namuose rezultatu 4:0 nugalėjo „Sūduvos“ komandą.

Žalgiriečiams pirmajame kėlinyje pasižymėti nepavyko, tačiau po pertraukos Lietuvos čempionai prapliupo įvarčiais – iš pradžių smūgiu iš toli įmušė Y. Karashima, vėliau dukart įmušė L. Vaca, o kartą – D. Kazlauskas. Pirmieji du žaidėjai pelnė pirmuosius savo įvarčius komandos gretose.

„Žalgirio“ startinėje sudėtyje įvyko septyni pasikeitimai. Dėl kortelių komandai negalėjo padėti M. Oyewusi, dėl ligos – P. Mamičius.

6 min. M. Moličkovičiaus smūgį iš 20 metrų atrėmė vartininkas.

17 min. po kampinio S. Vučuro smūgio galva kamuolys skriejo šalia vartų. 21 min. dešiniu kraštu į baudos aikštelę įsiveržė L. Vaca, bet jo smūgis iš aštraus kampo buvo netikslus.

27 min. nestiprus buvo D. Kazlausko smūgis iš kairio krašto, kamuolį sugavo vartininkas. 28 min. galimybę turėjo ir A. Fofana, bet jo smūgiuotą kamuolį koja atmušė vartininkas.

31 min. netikslus buvo L. Vaca smūgis galva. 34 min. po J. Bopesu baudos smūgio vartininkas kamuolį sugavo.

40 min. D. Kazlauskas kairiu kraštu įsiveržė į baudos aikštelę, bet jo smūgis nepavyko.

43 min. bene geriausią progą turėjo O. Buffas, bet jis iš baudo aikštelės vidurio smūgiu iš eigos nepataikė į vartus.

60 min. po L. Vaca smūgio galva kamuolį atmušė vartininkas, o pakartotiniam D. Kazlausko bandymui sutrukdė gynėjas.

62 min. krito antrasis įvartis. Po D. Kazlausko smūgio atšokusį kamuolį į vartus nukreipė L. Vaca.

64 min. po A. Fofana perdavimo galva iš arti tiksliai smūgiavo D. Kazlauskas.

69 min. iš arti į vartus nepataikė D. Kazlauskas.

73 min. M. Miličkovičiaus smūgį atrėmė vartininkas.

76 min. Po G. Jarusevičiaus perdavimo smūgiu iš arti antrą savo įvartį pelnė L. Vaca.

Antradienį „Žalgirio“ laukia Čempionų lygos antrojo atrankos etapo pirmoji akistata prieš Stambulo „Galatasaray“.