2023 vasario 3

Startavo bilietų į Supertaurę prekyba


Startavo bilietų prekyba į Vilniuje vyksiančias Supertaurės rungtynes, o „Žalgirio“ aistruoliai taip pat gali planuotis ir laiką iki rungtynių praleisti kartu.

„Optibet LFF Supertaurės 2023“ rungtynėse „Žalgiris“ vasario 26 d. susitiks su „Kauno Žalgirio“ komanda. Dvikova vyks sostinė „Sportima“ arenoje (Ąžuolyno g. 5, Vilnius) nuo 17 val. 55 min.

„Žalgirio“ abonementai šioms rungtynėms negalios, bilietus į jas platina rungtynių organizatorius Lietuvos futbolo federacija. Bilietus galima įsigyti kakava.lt svetainėje.

„Žalgirio“ aktyviausiems aistruoliams skirti Rytų E ir Rytų D sektoriai. Perkantiems bilietus į šiuos sektorius prašoma turėti omenyje, jog joje planuojamas aktyvus palaikymas, gali būti stovima.

Rungtynių dieną žaliai baltų gerbėjams siūloma susitikti anksčiau, netoliese esančiame sporto bare „O’Learys“ (prekybos centre „Akropolis“, Ozo g. 25). Čia nuo 15:30 planuojamas apšilimas: viktorina, žalgirietiškos dainos, o apie 16 val. 30 min. visi norintys bus kviečiaim kartu keliauti į areną.