2024 gegužės 26

Šiauliuose – persvertas rezultatas ir pergalė pabaigoje


Antrose rungtynėse iš eilės „Žalgiris“ palaužė varžovus rungtynių pabaigoje. Šį kartą dvikovoje prieš Šiaulius vilniečiams pavyko atsitiesti po praleisto įvarčio ir persverti rezultatą.

„Šiaulių“ komandą į priekį pirmajame kėlinyje išvedė Rolandas Baravykas, tačiau prieš pat pertrauką po Joelio Bopesu smūgio rezultatas tapo lygus. Likus žaisti kelias minutes pergalingą įvartį nuo 11 metrų žymos įmušė kapitono pareigas atlikęs J. Bopesu.

„Žalgirio“ startinėje sudėtyje įvyko du pasikeitimai – į vienuoliktuką po diskvalifikacijos grįžo Joelis Bopesu, po ilgos pertraukos nuo pradžių žaidė Meinardas Mikulėnas.

Pirmajame kėlinyje komandos daug pavojingų progų nesukūrė.

Pirmasis įvartis krito po varžovų perdavimo iš krašto – vartininkas Arpadas Tordai nesugavo kamuolio ir pakartotiniu bandymu įmušė Rolandas Baravykas.

Kėlinio pabaigoje žalgiriečiai suaktyvino atakas. Po Joris Moutachy smūgio varžovų vartus gelbėjo vartininkas, o vėliau po Liviu Antalio smūgio kamuolys sudrebino skersinį.

Per pridėtinį laiką pavyko rezultatą išlyginti. Po J. Bopesu baudos smūgio kamuolys rikošetu nuo varžovo įskriejo į vartus.

71 min. šansą turėjo P. Golubickas, tačiau jo smūgį iš arti atrėmė vartininkas L. Paukštė.

85 min. R. Jansono smūgį iš krašto atrėmė vartininkas, o po pakartotinio bandymo kamuolys pataikė į skersinį.

87 min. po A. Fofana perdavimo iš krašto varžovas sužaidė ranka ir teisėjas skyrė baudinį į „Šiaulių“ vartus. Nuo žymos tiksliai smūgiavo J. Bopesu.

Rungtynių pabaigoje persvarą galėjo padidinti A. Fofana ir N. Mihajlovičius, bet pirmasis mušė netikslai, o antrojo smūgį atrėmė vartininkas.

„Žalgiris“ išsaugojo pranašumą ir iškovojo antra pergalę iš eilės. Kitą savaitę sostinės ekipos laukia taurės ir lygos rungtynės svečiuose prieš „Trainsinvest“.

Video