2023 balandžio 4

Šiauliuose – antra sezono nesėkmė

Antrąjį sezono pralaimėjimą „Žalgiris“ patyrė Šiauliuose – varžovams nusileista rezultatu 0:1. Žalgiriečiai rungtynių pradžioje nepasinaudojo savo galimybe įmušti buadinį, o lemiamu tapo varžovų įvartis prieš pertrauką.

Į „Žalgirio“ starto vienuoliktuką grįžo Joelis Bopesu ir Marko Miličkovičius, pirmą kartą jame pasirodė Nauris Petkevičius.

12 minutę vilniečiai turėjo puikų šansą išsiveržti į priekį. Po Mathias Oyewusi smūgio kamuolys pataikė į gynėjo ranką ir buvo skirtas 11 metrų baudinys. Tačiau Marko Miličkovičiaus smūgį nuo žymos atrėmė vartininkas Lukas Paukštė.

Pirmajame kėlinyje žalgiriečių atakos buvo aštresnės – pavojingas buvo Naurio Petkevičiaus smūgis galva, taip pat M. Oyewusi bandymas iš baudos aikštelės prieigų. Abu kartus vartus turėjo gelbėti L. Paukštė.

Tačiau kėlinio pabaigoje „Šiauliai“ išsiveržė į priekį. Joeliui Bopesu praradus kamuolį kairiajame gynybos krašte į baudos aikštelę įsiveržęs Danielis Romanovskis iš aštraus kampo pasiuntė kamuolį į tinklą.

Antrajame kėlinyje „Žalgiriui“ sunkiai sekėsi pralaužti sutankintą varžovų gynybą, o šeimininkai pavojingai kontratakavo.  Keliskart varžovų smūgius pavyko atremti gynėjams, o 82 min. po Eligijaus Jankausko spurto ir smūgio kamuolį atmušė T. Duka.

Rezultatas nebepasikeitė – žalgiriečiai patyrė antrąją sezono nesėkmę.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais šeštadienį, balandžio 8 d. Panevėžyje.