2023 birželio 9

Sekmadienį stadione – rekordo siekis, pramogos ir prizai


Gausiai žiūrovų pastaruoju metu palaikoma FK „Žalgirio“ komanda kviečia aistruolius į vienas iš paskutinių rungtynių Vilniuje prieš tarptautines kovas. Sekmadienį, birželio 11-ąją, rengiamoje futbolo šventėje bus siekiama naujo rekordo, o tribūnose varžysis gausiausios futbolo aistruolių grupės.

Rekordai

Šį sezoną „Žalgirio“ namų rungtynėse LFF stadione lankosi daugiausiai žiūrovų lyginant su kitomis čempionato ekipomis – vidutiniškai daugiau nei 1 tūkst. per dvikovą.

Gegužės 28 d. rungtynės su „Panevėžiu“, kuriose apsilankė apie 2 tūkst. žiūrovų, buvo vienos lankomiausių Vilniuje nacionalinių turnyrų rungtynių per pastaruosius 5 metus. Daugiau – apie 2,5 tūkst. stebėjo svarbią dvikovą kovoje dėl titulo tarp „Žalgirio“ ir „Sūduvos“ 2019 m. pabaigoje.

Nuo klubo atgimimo 2009 m. lankomumo rekordas vietos varžybose – 3,5 tūkst. aistruolių 2013 m. lapkritį vykusioje sezono kulminacijoje, kuriame „Žalgiris“ po ilgos pertraukos susigrąžino čempionų vardus.

Aistruoliai

Birželio 11-ąją „Žalgiris“ susitiks su „Dainava“ ir užbaigs antrąjį čempionato ratą. Tai bus ir priešpaskutinė galimybė žiūrovams išvysti „Žalgirį“ namuose – po rinktinių pertraukos vilniečiai dėl LFF stadiono atnaujinimo  kurį laiką žais išvykose.

Sekmadienį tikimasi ne tik žiūrovų gausos, bet ir garsių skanduočių tribūnose. Aikštėje susitiksiančias „Žalgirio“ ir „Dainavos“ komandas palaikys gausiausios Lietuvos futbole esančių aktyvių aistruolių grupės.

Prie Gilias tradicijas turinčių ištikimiausių „Žalgirio“ aistruolių „Pietų IV“ grupės skanduočių stadione prisijungia „Žaliai Baltas Vilnius“ ir „Centro tribūnos“ bendruomenės.

„Dainavos“ gerbėjų grupę „Dzūkų Tankus“ neretai papildo „Ryto“ krepšinio klubo aistruoliai „B tribūna“. Galimų incidentų prevencijai tarp aistruolių prieš šias rungtynes sustiprintos saugumo pajėgos, svečių gerbėjams bus skirtas atskiras sektorius stadiono Vakarų tribūnoje.

Šventė

Siekiant naujo rekordo birželio 11-ajai buvo ruošiamasi išskirtinai. Pagal aistruolių skanduotę „Visas Stadionas“ paruošta reklaminė kampanija, iš anksto pirkdami bilietus į rungtynes galėjo rezervuoti riboto leidimo specialius marškinėlius su istorinio praėjusio sezono simbolika. Juos bus galima atsiimti „Paulini“ palapinėje.

Futbolo rungtynės nebus vieninteliu akcentu sekmadienį – žiūrovai kviečiami susikurti sau šventę ir į stadioną atvykti anksčiau, nuo 14 valandos.

Fanų zonoje žiūrovai turės galimybę užkąsti „Skonio slėnio“ paruoštu grill maistu ir gėrimais. Pirmieji 600 žiūrovų stadione galės nemokamai pasikrauti energijos šalta kava „JO“.

Vaikai galės stadione aktyviai praleisti laiką – žaisti kvies dideli batutai, dartbolas, pripučiamas stalo futbolas, sėdimas futbolas ir kitos veiklos.

16 valandą prasidės rungtynės tarp „Žalgirio“ ir „Dainavos“. Dvikovos pertraukos metu laukia žaidimas su galimybe laimėti solidų prizą – „West Express“ 1000 eurų vertės kelionių čekį.

Bilietus į futbolo šventę galima rasti „Bilietai.lt“.