2021 rugsėjo 15

Savo progų laukiantis M. Paveličius: „Galiu duoti dar daugiau“


Mario Paveličius į Vilniaus „Žalgirį“ atvyko rugpjūčio pradžioje. 27-erių gynėjas iš Austrijos sako dar neparodęs visko, ką gali duoti komandai, ir tikisi turėsiąs progų tai padaryti.

Paskutinėse A lygos rungtynėse su „Kauno Žalgiriu“ M. Paveličius starto sudėty pavadavo traumą besibaigiantį gydytis Saulių Mikoliūną ir pasirodė puikiai.

Ypač epizode, kai buvo pelnytas antrasis įvartis. Būtent Mario pradėjo ataką, išmaudydamas varžovą ir atlikdamas juvelyrinį perdavimą į priekį, po kurio likusį darbą atliko „Žalgirio“ puolėjai.

„Be abejo, visuomet noriu atiduoti visus 100 procentų. Kai nežaidi labai daug rungtynių, reikia laiko, kad pritaptum. Manau, kad iki šiol man ėjosi visai gerai, bet galiu duoti dar daugiau. Tikiuosi, gausiu galimybių tai parodyti“, – laidoje „Žaliai balta diena“ kalbėjo M. Paveličius.

„Nauja komanda, naujas miestas, nauji komandos draugai. Žinoma, man reikėjo šiek tiek laiko, kad įsiliečiau. Prie dirbtinės vejos taip pat reikėjo priprasti, nes man tai neįprasta. Bet dabar jau jaučiuosi gerai ir jaučiuosi pasiruošęs“.

M. Paveličiui tai pirmoji pažintis su Lietuva ir Vilniumi. „Taip, tai mano pirmas kartas Lietuvoje, Vilniuje. Buvau tik iš draugų girdėjęs, kad tai puikus miestas. Lyginant su Viena – šiek tiek mažesnis, bet vis tiek pakankamai didelis. Išvaikštinėjau senamiestį, aplankiau kitas vietas. Tikrai gražu čia“.

„Žalgiris“ jau šiandien, trečiadienį, išvykoje susikaus su „Panevėžiu“, o šeštadienį lauks mačas Telšiuose. Martos Gliožaitytės paklaustas, kaip nebarstyti taškų, kai rungtynės viena po kitos ir šviežią formą išlaikyti yra sunku, legionierius atsakė:

„Manau, kiekvienam žaidėjui tai pats gražiausias metas, kai turi daugiau rungtynių, mažiau treniruočių… Atgauni jėgas ir žaidi vėl. Svarbiausia tarp rungtynių gerai pailsėti ir atstatyti jėgas, kad būtum pasiruošęs kitam mačui“.

Video