2023 rugpjūčio 9

S. Mikoliūnas: „Tikime savo jėgomis“


Prieš Europos lygos rungtynes „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas teigė, kad informacijos apie būsimą varžovą užtenka, o Saulius Mikoliūnas kalbėjo apie šventę ir nusiteikimą įgyvendinti savo tikslus.

Ketvirtadienį „Žalgiris“ namuose priims Švedijos čempioną „Hacken“ komandą.

„Abi komandos ruošia savo planą, strategiją. Informacijos apie varžovus užtenka. Tiek iš vietos lygos, tiek iš Čempionų lygos. Varžovai taip pat žaidžia ant dirbtinės dangos. Laukia įdomios rungtynės“, – kalbėjo V. Čeburinas.

 

„Laukia dar viena futbolo šventė Vilniuje. Jaučiasi didelis palaikymas ir aistruolių susidomėjimas rungtynėmis. Šventė šventėmis, bet norisi įgyvendinti prieš sezoną iškeltus tikslus. Komanda labai rimtai ruošiasi, trenerių štabas atliko didelę ir kokybišką priešininko analizę. Turėsime savo taktinius planus. Komanda rimtai nusiteikusi laikytis savo žaidybinio plano ir pasiekti pergalę namuose“, – sake S. Mikoliūnas.

 

Praėjusiais metais „Žalgiris“ dukart įveikė tuometinius Švedijos čempionus „Malmo“, tačiau paklaustas apie jų panašumą su „Hacken“, V. Čeburinas teigė, jog varžovai labiau panašūs į kitą buvusį oponentą norvegų „Bodo Glimt“.

„Analizavome ne tik jų Čempionų lygos rungtynes, bet ir vietos čempionato rungtynes. Rinkome informaciją ir apie komandinius, ir apie individualius veiksmus. Buvo į ką pasižiūrėti, – kalbėjo V. Čeburinas – Ar tikimės, jog varžovai žais daugiau atakuos? Kiekvienas savo strategiją renkasi pagal varžovo stiprias ir silpnas puses.“

Praėjusią savaitę komandą papildęs Arvydas Novikovas jau registruotas klube ir turi galimybę ketvirtadienį debiutuoti „Žalgirio“ gretose.

„Arvydas dar neilgai komandoje. Negalima sakyti, kad jis pasiruošęs 90 minučių. Tačiau jis turi potencialo Jis talentingas žaidėjas. Pagal tas užduotis, kurios yra skirtos jo pozicijai, manau kad yra galimybė, jog jis gali pasirodyti aikštėje“ , – sakė treneris.

Paklaustas apie M. Oyewusi progų išnaudojimą, V. Čeburinas atsakė: „Taip, jis turi progų ir mes džiaugiamės kad jis jų turi. Kalbėjome apie progų neišnaudojimą Manau kad viskas bus gerai, ta prastesnė serija praeis. Jis labai aktyvus, stengiasi, labai nori padėti Galbūt net per daug nori įmušti. Užbaigime trūksta kažko nedaug. Galbūt ne susikaupimo, o patirties Aš tikiu juo, kad jis įmuš.“

Pastaruoju metu „Žalgiris“ kas kelias dienas žaidžia Europoje ir Lietuvos čempionate, kur pora kartų prarado taškus. Žurnalistai teiravosi, ar komandoje jaučiama įtampa. „Be abejo, grafikas įtemptas, tačiau komanda jau praėjusiais metais žaisdavo kas 3-4 dienas, todėl turime patirties, – teigė S. S. Mikoliūnas – Ta įtampa juntama ant pečių, bet komanda nusiteikia, žiūri į viską pozityviai. Tikime savo jėgomis, kad galime įgyvendinti savo tikslus ir čempionate.“

„Žalgirio“ ir „Hacken“ rungtynės vyks ketvirtadienį nuo 19 val. LFF stadione. Bilietus į rungtynes platina „Bilietai.lt“.