2023 vasario 24

S. Mikoliūnas prieš Supertaurę: „Puiku sezoną pradėti rungtynėmis dėl trofėjaus“


Prieš artėjančias pirmąsias sezono rungtynes „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas kalbėjo apie palaikymo svarbą, o kapitonas Saulius Mikoliūnas, kad smagu sezoną pradėti kova dėl trofėjaus.

„Optibet LFF Supertaurės“ dvikovoje sekmadienio vakare „Žalgiris“ Vilniuje susitiks su „Kauno Žalgirio“ ekipa.

Artėjant šiai akistatai mintimis su žiniasklaidos atstovais pasidalino V. Čeburinas ir S. Mikoliūnas.

„Supertaurė yra trofėjus kurį turime laimėti. Mums jis galėtų priklausyti kaip čempionams ir taurės laimėtojams, bet pagal taisykles turime varžytis su antrą vietą užėmusia lygos komanda. Šioms rungtynėms rimtai ruošėmės, negalime turėti kito tikslo, kaip tik laimėti. Žaisime sau pažįstamoje arenoje, prie savo aistruolių. Jų palaikymas mums labai reikalingas, jis padėjo mums pernai“, – kalbėjo V. Čeburinas.

„Visi gerbėjai laukia sezono, taip pat ir žaidėjai. Tas pasiruošimo laikotarpis man asmeniškai nėra pats maloniausias, su nekantrumu laukiu sezono starto. Kas gali būti geriau nei pradėti nuo rungtynių dėl trofėjaus. Rimtai ruošiamės. Bus įdomu pasižiūrėti kaip atrodysime, kaip atrodys atsinaujinusi Kauno komanda. Bus įdomi dvikova“, – teigė S. Mikoliūnas.

Pastaruosius du sezonus „Žalgiris“ buvo arti tikslo, tačiau kluptelėjo baudinių serijoje.

„Tikimės, kad baudinių serijos šį kartą nebus, tačiau tai futbolas, rungtynės truks tik 90 minučių. Reikia būti pasiruošus viskam“, – sakė V. Čeburinas.

„Tikiuosi, kad jei reikėtų mušti baudinius trečias kartas nemeluotų“, – S. Mikoliūnas.

Pasiruošimo sezonui stovykloje Turkijoje „Žalgiris“ pergalių neiškovojo, tačiau V. Čeburinas įžvelgė nemažai pozityvo: „Buvo gera stovykla, daug dirbome, buvo geros aikštės ir sąlygos. Sužaidėme su skirtingo stiliaus, gero lygio komandomis, peržiūrėjome naujokus. Žinoma, pergalė visada yra pliusas, tačiau svarbiau buvo pažiūrėti žaidėjus, silpnas vietas. Svarbiausia susižaidimas aikštėje.“

Paklaustas, ar po puikaus praėjusio sezono nepristigs motyvacijos, S. Mikoliūnas atsakė: „Priešingai. Kai jau buvai arti Europos lygos barjero, tas parodo kad komanda yra verta, duoda stimulo dar labiau stengtis ir siekti aukštesnių tikslų. Gyvenimas toks, kad nori siekti aukštesnių tikslų. Manau, kad žiemą komandos vadovai dėjo daug pastangų, pasipildė kvalifikuotais žaidėjais. Turime ilgą suolelį, tai parodo mūsų ambicijas siekiant tikslų.“

„Žalgirio“ ir „Kauno Žalgirio“ dvikova vyks sekmadienį nuo 17 val. 55 min. „Sportima“ arenoje.

Prieš rungtynes „Žalgirio“ aistruoliai kviečiami apšilimui sporto bare „O’Learys“, kur laukia žaliai baltų viktorina, muzika ir skanduotės kartu.

Abonementai į šias rungtynes negalios. Bilietus į rungtynes platina „Kakava.lt“.

Rungtynes tiesiogiai transliuos TV6 televizija ir TV3.lt