2022 liepos 28

S. Mikoliūnas: „Nerealus jausmas“


Po triumfo Malmėje „Žalgirio“ kapitonas Saulius Mikoliūnas ir puolėjas Renanas Oliveira kalbėjo apie nuostabų jausmą.

„Nerealus jausmas. Komanda šiandien fantastiškai sužaidė. Įrodėme, kad galime, kad esame verti dalyvauti šiam turnyre. Ir pagaliau tas istorinis pasiekimas. Pernai sakiau, kad mes tuos ledus vis daužom ir daužome. Pagaliau pralaužėme tuos ledus. Džiugu labai dėl komandos, dėl visos Lietuvos tokio istorinio įvykio. Man asmeniškai karjera eina į pabaigą. Žiauriai geras jausmas, kad savo gimtojo ir mylimo miesto komanda pavyko pasiekti kad galėsiu sužaisti grupių etapuose. Tikiuosi nesustosime, turime aukštus tikslus. Komanda tiki savimi, tiki treneriu ir visais kas susiję su „Žalgiriu“. Dėsime visas pastangas žygiuoti toliau ir dalyvauti aukštesnio kalibro turnyruose“, – kalbėjo S. Mikoliūnas.

„Sunku paaiškinti jausmą, prieš rungtynes kalbėjome apie galimybę sukurti istoriją. Jausmas nuostabus, tokio nesu niekada jautęs. Būdami vaikais svajojame apie tokius momentus. Tačiau niekuomet nesitikime, kad tai ateis taip greitai. 17 metų žaidžiau neprofesionalų futbole Brazilijoje. Dabar esu čia, Čempionų lygos atrankoje. Ir padedu sukurti istoriją Žalgiriui“, – sakė R. Oliveira.

Kalbėdami apie rungtynes žaidėjai išskyrė komandos ramybę, pasitikėjimą ir įgyvendintus taktinius sumanymus.

„Malmo“ komanda su pasitikėjimu išėjo į aikštę. Bet nuo pirmų minučių mes parodėme, kad neatvažiavome užsidaryti ir gintis, o buvome su ramybe. Žiadėjai išėjo į pora atakų ir galiausiai viena iš jų baigėsi įvarčiu. Matėsi „Malmo“ žaidime nerimas ir šiek tiek chaoso. Jie skubėjo, pradėjo lėkti, nervuotis. Antrajame kėlinyje pasiekėme vieną įvartį. Vienas jiems buvo šokas. Net jų kapitonas neatlaikęs įtampos užsidirbo kvailą antrą geltoną kortelę, buvo išvarytas iš aikštės. Toliau dėjome pastangas kad neprasileisti įvarčio, nesuteikti vilties jiems sugrįžti į rungtynes. Atsilaikėme, visi nuostabiai sužaidė“, – teigė S. Mikoliūnas.

„Žinojome Malmo komandos kokybę. Tikėjomės kad jie nemažai kontroliuos kamuolį, turės daugiau veiksmų. Stengėmės laimėti rungtynes, bet rezultatas veikė mūsų naudai. Išpildėme taktinius trenerio sumanymus. Bent 90 procentų atlikome kam ruošėmės treniruotėse. Tačiau rungtynės buvo sunkios. Kaip minėjau, Malmo komanda turi aukštą meistriškumą. Bet mes taip pat turime savo stiprybes“, – kalbėjo R. Oliveira.