2023 liepos 10

S. Mikoliūnas: „Geriausia įvertinti varžovą aikštėje“


Antradienį “Žalgirio” komanda pradės naują žygį Čempionų lygoje – Vilniuje Lietuvos čempionai priims stipriausią Šiaurės Makedonijos ekipą “Struga”.

Praėjusiais metais „Žalgiris“ savo kelionę šiame turnyre pradėjo akistata su Kosovo čempionu „Ballkani“.

„Laukia tikrai įdomios rungtynės. Kiekvienas savo rungtynėms išsirenka savo taktiką. Analizavome varžovą, jis rodo jėgos futbolą, greitą futbolą. Labai mėgsta kontroliuoti kamuolį. Pavojingas atakuojant. Rasti panašumų su „Ballkani“ nelabai išeina. Kiekviena komanda turi savo stilių“, – vertino „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas.

„Atrodo ne per seniausiai džiaugėmės praėjusių metų euforija. Dabar atėjo ta diena, kai pradedame naują istoriją. Vėl pradedame viską nuo naujo lapo. Rytojaus varžovas – Struga komanda. Jie per aštuonis metus pasiekė tokį lygį, todėl tai rodo, kad tai ambicinga komanda. Gerbiame varžovą. Bet prieš pirmąsias rungtynes vienas dalykas tai yra ką analizuoji iš įrašų, o visai kita kai susiduri aikštėje, tuomet ir įvertinti varžovą. Nusiteikimas tikrai yra labai rimtas. Pirmos rungtynės namie. Turime pradėti agresyviai, rodyti savo jėgą žaisdami namie“, – kalbėjo komandos kapitonas Saulius Mikoliūnas.

Pasak jo spaudimo nesijaučia: „Toks geras jaudulys visada yra. Kaip po pertraukos eitum į pasimatymą. Tai panašus jausmas, tokie drugeliai plazda širdyje. Tokios nuotaikos, su tais drugeliais ir pasitinkame tas rungtynes.“

Prieš kiekvieną atrankos etapą iki UEFA nustatytos datos klubai privalo užregistruoti komandos žaidėjų sąrašą.

Jame gali būti ne daugiau nei 25 žaidėjai. Iš jų bent 4 turi būti klubo auklėtiniai, o dar 4 – kitų šalies klubų auklėtiniai. Tarp 25 žaidėjų šiam etapui nepateko Billalis Sebaihi ir Leonardo Vaca.

„Tie kas nepateko į sudėtį – reiškia pralaimėjo konkurenciją. Konkuravo su tos pačios pozicijos žaidėjais. Todėl nieko ypatingo nėra“, – sakė V. Čeburinas.

Paklaustas apie komandos sportinę formą prieš Čempionų lygą, treneris atsakė: „Per rinktinių pertrauką turėjome gerą treniruočių stovyklą. Ruošėmės tiek vietos čempionatui, tiek Čempionų lygai. Esame patenkinti komandos atsidavimu ir įmuštais įvarčiais. Ne viskas pavyksta kaip norime, bet einame tinkamu keliu.“

Rungtynės tarp „Žalgirio“ ir „Struga“ vyks liepos 11 d. 19 val. LFF stadione.

Bilietus į rungtynes platina „Bilietai.lt”. Rungtynių transliacija bus galima stebėti internetu.

Video