2020 vasario 27

Prieš jūsų akis – atsinaujinę „Žalgirio“ namai internete


Sveiki atvykę į naujuosius Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubo namus internete. Nuo šiol sekti Vilniaus „Žalgirio“ gyvenimą ir aktualijas bus gerokai paprasčiau ir patogiau.

Jau šį šeštadienį startuos naujasis lietuviško futbolo sezonas, kai rungtynėse dėl LFF Supertaurės susigrums „Žalgiris“ ir Marijampolės „Sūduva“. Prieš sezono startą džiaugiamės galėdami pristatyti visiškai naują „Žalgirio“ interneto svetainę.

„Norėjome, kad naujoji svetainė būtų kuo patogesnė vartotojui ir visą norimą informaciją būtų galima surasti greitai, vos keliais paspaudimais. Ji yra pilnai pritaikyta išmaniesiems įrenginiams, ko nebuvo ankstesnėje versijoje. Stengėmės atsirinkti geriausius užsienio pavyzdžius, įsiklausyti į pastabas bei pritaikyti inovatyvius sprendimus.“, – fkzalgiris.lt sakė „Žalgirio“ rinkodaros ir komunikacijos direktorius Paulius Jakelis.

Tuo tarpu apie techninius sprendimus plačiau papasakojo programuotojas Gediminas Čekanauskas.

„Svetainė yra susieta su „Comet“ sistema, o tai reiškia, kad visa informacija – protokolai, žaidėjų statistika, turnyro lentelės atsinaujins automatiškai. Naujoje svetainėje rasite visų „Žalgirio“ pagrindinės komandos narių profilius nuo pat 2013 metų bei komandines nuotraukas, taip pat ir žaidėjų statistiką. Su futbolininkų profiliais yra susietos ne tik jų „Instagram“ paskyros, bet ir nuotraukos, video medžiaga, naujienos.

Naujoje svetainėje yra gausus nuotraukų archyvas – daugiau nei 40 000 nuotraukų nuo pat 2009 m. Visos šios nuotraukos buvo peržiūrėtos ir sužymėtos, o tai leidžia net ir atsidarius seniai klube žaidusių sportininkų profilius išvysti jų žaidimo akimirkas. Taip pat noriu paminėti galimybę „Žalgirio“ rungtynes vienu paspaudimu patogiai įsikelti į savo kalendorių išmaniuosiuose įrenginiuose“, – detaliai pasakojo G. Čekanauskas.

Tikimės, kad atsinaujinę Vilniaus „Žalgirio“ namai internete jums patiks, o pastabų ir komentarų labai laukiame el. paštu p.jakelis@fkzalgiris.lt

Vilniaus „Žalgiris“ sezoną pradės jau šį šeštadienį vasario 29 d., kai Vilniaus „Sportimos“ arenoje 18 val. susitiks Marijampolės „Sūduva“ rungtynėse dėl LFF Supertaurės. Bilietus galite įsigyti paspaudę ČIA.