2023 balandžio 1

Po rinktinių pertraukos – rezultatyvi pergalė

Po rinktinių pertraukos „Žalgiris“ į kovas čempionate grįžo rezultatyvia pergale – 4:0 nugalėta Marijampolės „Sūduvos“ komanda.

Pirmajame kėlinyje į varžovų vartus buvo skirtas baudinys, kurį realizavo Arni Viljhalmssonas, o raudoną kortelę gavo „Sūduvos“ gynėjas Augustas Dubickas. Antrajame kėlinyje žalgiriečiai nepaliko vilčių varžovams ir įmušė tris gražius įvarčius – smūgiais iš už baudos aikštelės įmušė Mathias Oyewusi, Mario Paveličius ir Romualdas Jansonas.

Į „Žalgirio“ sudėtį“ šioms rungtynėms grįžo pasveikę Ovidijus Verbickas ir Mathias Oyewusi.

Pirmąjį smūgį atliko „Sūduva“, netikslus buvo  O. Zbunio bandymas.

3 min. po M. Paveličiaus tolimo smūgio kamuolį atrėmė vartininkas. 4 min. po kampinio galva netiksliai smūgiavo K. Kažukolovas.

14 min. iš toli netiksliai smūgiavo D. Coelho.

30 min. svečiai turėjo gerą progą pasižymėti. A. Emsis kontratakoje pabėgo nuo K. Kažukolovo ir perdavę kamuolį laisvam viduryje bėgusiam L. Mačarašviliui. Laimei jo nestiprų smūgį atrėmė T. Duka.

37 min. po O. Verbicko perdavimo M. Oyewusi pabėgo nuo gynėjo ir buvo pargriautas baudos aikštėleje. Teisėjas skyrė baudinį ir raudoną kortelę „Sūduvos“ žaidėjui A. Dubickui.

Baudinį 39 min. realizavo ir „Žalgirį“ į priekį išvedė A. Vilhjalmssonas.

53 min. po M. Miličkovičiaus baudos smūgio kamuolys skriejo šalia virpsto.

56 min. žalgiriečiai padidino persvarą. A. Fofana perėmė kamuolį varžovų pusėje ir puikiu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų pasižymėjo M. Oyewusi.

59 min. graži „Žalgirio“ ataka baigėsi trečiu įvarčiu. Po M. Miličkovičiaus reido kamuolį į vartų kampą iš baudos aikštelės prieigų pasiuntė M. Paveličius.

68 min. po M. Miličkovičiaus perdavimo P. Golubickas pabėgo nuo gynėjo, bet jo smūgiuotą kamuolį sugavo vartininkas V. Stebrys.

Po dar vieno puikaus smūgio iš toli krito ketvirtasis įvartis. 73 min. R. Jansonas kaire koja pasiuntė kamuolį į vartų kampą ir pelnė savo pirmąjį karjeros įvartį „Optibet A lygoje“.

Kitas rungtynes žalgiriečiai žais balandžio 4 d. Šiauliuose, o Vilniuje kitos rungtynės laukia balandžio 16 d.