2023 kovo 14

Po permainingos kovos prieš kauniečius – lygiosios

Dviejų praėjusio sezono čempionato lyderių dvikova Marijampolėje baigėsi lygiosiomis 1:1. Čempionas “Žalgiris” pirmavo po Nassimo Hnido įvarčio, bet rezultatą antrajame kėlinyje “Kauno Žalgiriui” išlygino Edvinas Girdvainis.

“Žalgiris” pradėjo rungtynes tokia pačia sudėtimi, kokia šeštadienį žaidė prieš “Bangą”. Iš rikiuotės dėl ligų ir traumų komandai negalėjo padėti penki žaidėjai – ilgesnį laiką traumuoti Edvinas Gertmonas, Dimašas Kaškenas, Oliveris Buffas, taip pat Mathias Oyewusi ir Saulius Mikoliūnas.

Pirmijei varžovų vartams Marijampolėje grasino svečiai. 8 min. po Billalio Sebaihi baudos smūgio kamuolį atrėmė vartininkas Deividas Mikelionis.

22 min. “Žalgiris” išsiveržė į priekį. Puikiu smūgiu atšokusį kamuolį iš 13 metrų į vartus nuo skersinio pasiuntė gynėjas Nassimas Hnidas.

27 min. po O. Verbicko smūgio iš kairiojo baudos aikštelės krašto varžovus gelbėjo D. Mikelionis.

Po minutės labai pavojingai atakavo ir svečiai. 30 min. po perdavimo iš krašto baudos aikštelėje smūgiavo X. Auzmendi, į jo spirtą kamuolį puikiai sureagavo ir vartus apgynė T. Duka.

50 min. po standartinės situacijos baudos aikštelėje iš arti gerą šansą padidinti persvarą turėjo Ovidijus Verbickas, bet jo smūgis galva buvo netikslus.

53 min. pavojingas buvo kauniečių žaidėjo F. Davido smūgis iš toli – kamuolys pralėkė šalia kairio virpsto. 59 min. galva pavojingai smūgiavo X. Auzmendi, kamuolys skriejo pro šalį. 65 min. netikslus buvo S. Spiridonovičiaus smūgis.

70 min. varžovai rezultatą išlygino. Po standartinės situacijos kamuolį į vartus nukreipė E. Girdvainis.

77 min. abi komandos apsikeitė pavojingais išpuoliais. Po kampinio J. Noslino muštas kamuolys atsimušė nuo skersinio viršaus. Greitoje “Žalgirio” kontratakoje po P. Golubicko perdavimo nuo gynėjo pabėgo O. Verbickas, bet jo smūgį atrėmė vartininkas.

Rungtynių pabaigoje nesėkmingai galva mušė P. Golubickas, o N. Gorobsovo smūgis iš toli buvo netaiklus.

Kitas rungtynes žalgiriečiai žais sekmadienį, kovo 19 d. Vilniuje prieš “Riterius”.