2023 balandžio 16

Sėkmingi keitimai ir R. Jansono įvartis nulėmė pergalę prieš „Hegelmann“


Sugrįžęs į LFF stadioną „Žalgiris“ grįžo ir į pergalių kelią – namuose po nelengvos kovos įveikta Kauno rajono „Hegelmann“ komanda.

Vienintelį įvartį pirmais lietimais sukūrė ką tik po keitimo aikštėje pasirodę žaidėjai – po Ovidijaus Verbicko perdavimo įmušė Romualdas Jansonas.

Į starto vienuoliktuką po traumos grįžo M. Oyewusi, taip pat B. Sebaihi, M. Paveličius, pirmą kartą nuo pradžių žais S. Vučuras, kuris gynybos viduryje pakeitė traumuotą N. Hnidą.

Rungtynes žalgiriečiai pradėjo aktyviai ir jau pirmoje atakoje M. Oyewusi turėjo šansą, bet po jo smūgio iš baudos aikštelės vidurio kamuolys lėkė pro šalį.

4 min. dar vieną M. Oyewusi smūgį atrėmė vartininkas, o 6 min. šansą turėjo svečiai, laimėji po T. Gavi smūgio vartus apgynė E. Gertmonas.

24 min M. Oyewusi smūgiavo iš kairio krašto, kamuolys atšoko B. Sebaihi, bet jis mušė virš vartų.

35 min. po M. Oyewusi smūgio iš kairio krašto artimąjį kampą apsaugojo T. Švedkauskas.

41 min. pavojingas buvo Cesinha smūgis iš toli.

53 min. po perdavimo iš dešinio krašto arti vartų smūgis nepavyko M. Oyewusi, o 55 min. po baudos smūgio J. Kendyšo ataką atrėmė gynėjas.

65 min. žalgiriečiai atliko tris keitimus ir du iš jų iš karto sukūrė pirmąjį įvartį. Po O. Verbicko perdavimo skersai baudos aikštelę prie tolimojo virpsto iš arti įmušė R. Jansonas.

84 min. po kampinio pavojingą F. Dangubičiaus smūgį atrėmė E. Getmonas. Kauniečių šturmas siekiant išlyginti rezultatą rungtynių pabaigoje vaisių nedavė.

Kitas rungtynes žalgiriečiai žais balandžio 19 d. Alytuje.

Video